Gözlük ABD İnceleme

Gözlük ABD İnceleme

Paylaş

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Bu yazı bağlı kuruluş bağlantılarından oluşabilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Fashionistas arkadaşlarım, gözlük ABD’nin bana ücretsiz bir bardak çifti sağladığını, böylece alışveriş deneyimini test edebilir ve geri bildirimimi sizinle paylaşabilirim. Samimi gözlük ABD incelemem için okuyun.

En son optometriste gittiğimde doktor gözlerimi genişletti ve saatlerce göremedim. (“Sadece glare-y kadar yakın olacağını, ama yine de evi görebileceksiniz.” Dedi. Her şey – ve bu, yeni, sevimli bir çerçeve çifti seçmeyi çok zorlaştırıyor.

Bunun da ötesinde, Optometrist’in ofisinde çerçeveler satın almak, maliyetlerinizi karşılamak için 100 ABD doları kadar başlayan vizyon kapsamınız olsa bile pahalı olabilir. Öyle bile, çevrimiçi reçete çerçeveleri satın almakta isteksiz oldum. Cribble’u reçetemde tercüme etmeliyken gergin oluyorum ve PD değerinin ne olduğunu düşünün. ve sonra bir ürün resmine göre gözlük taahhüt? Yikes, felaket için bir tarif gibi geliyor.

Ama sonuçta 2017 ve programla birlikte olmak için zaman. Bu yüzden gözlükleri ABD alışveriş sürecini test etmeyi ve “newbie” geri bildirimini nasıl geçtiğini kabul etmeyi kabul ettim.

Hızlı okuma

Gözlüklerimi ABD çerçevelerimi seviyorum ve alışveriş deneyimini kolay ve biraz eğlenceli buldum.

Gözlük ABD artıları

Şık çerçevelerin büyük seçimi
Kolay arama filtreleri böylece sizin için çalışacak çerçeveleri hızla çalarsınız
Herhangi bir bütçeye uygun geniş fiyatlar
Giriş hatalarını önlemek için reçetenizi yükleyebilirsiniz.
Web kameranızı kullanarak herhangi bir kareyi “deneyin”
Gözlüklerinizi 1-2 hafta içinde alacaksınız

Gözlük ABD eksileri

Çok şey var. Siteyi alışveriş yaptığımda, iki ayrı indirim kodu ve daha sonra başka bir “ilk kez” alıcı teklifi vardı. Ayrıca başka bir teklifle bir pop oldum. Tasarımı için çok fazla yoldan şikayet edecek bir tane değilim, ancak dikkat dağıtıcı-bedava bir alışveriş deneyimi seviyorsanız, bu değil.

Çerçeveler arama ve seçimi

Gözlük ABD, 645 veya böylece multifosal olarak çalışacak ve reçeteli güneş gözlüğü olarak sipariş verebileceğiniz yaklaşık 350 gibi 750’den fazla farklı kadın karesi taşıyor.

İlerici bifokallar giyerim (UGH – seslerin yolundan nefret ediyorum), bu yüzden aramamı tam birocal seçimi ile başladım. Oradan, seçenekleri daraltmak için kenar çubuğu arama filtrelerini kullandım.

Şeklinde filtre

Yeni gözlük ararken, yüz şekliniz, sevdiğiniz bir çift bulmak için en önemli yönü olabilir. Oval yuvarlak bir yüz derken neye sahibim. Gülümsemiyorum, ben ovalim. Gülümsüyorum, kesinlikle yuvarlıyım. Bir çocuk olarak, yuvarlak bir yüze sahip olduğum için alay ederim. Yuvarlaklığı çoğunlukla büyüdüm, ama hala bu konuda güvensizim! Bu nedenle, çerçeveler için ilk tercihim her zaman açısal veya kare stilleri olacaktır.

Boyutuna göre filtre

Gözlük ABD, yalnızca hangi boyutta olduğunuzu biliyorsanız yararlı olan boyuta göre filtreleme seçeneği sunar. Yapmadım, ancak sitemi mevcut çerçevelerimden bulmak için sitenin talimatlarını takip ettim.

Seçeneklerinizi marka, çerçeve ölçümleri, malzeme, renk ve fiyat ile filtreleyebilirsiniz.

Gözlüklerini denemek

İlk önce onları denemeden rahatça gözlük almak zor zamanlarım olurdu. Gözlük ABD, bunu sanal bir deneme işlemiyle çözer. İstediğiniz bir kare bulduğunuzda, aşağıdaki resimde gösterildiği gibi “Deneyin” düğmesine tıklayın.

Oradan bir resim yükleyebilir, Facebook’tan bir tane ithal edebilir veya yeni bir tane almak için web kameranızı kullanabilirsiniz. Facebook’tan bir resim ithal ettim ve – Boom – bu gözlüklerin bana nasıl göründüğü hakkında bir fikri vardı.

Facebook’tan bir resim içe aktararak gözlük ABD’den “denedim” kareleri.

İstediğiniz bir çerçeveyi temizledikten sonra, sipariş sürecinin geri kalanı oldukça basittir. İhtiyacınız olan bardak türünü seçin: tek vizyon, vizyon, ilerici veya hatta reçetesiz sahte gözlükler. Ardından, reçete bilgilerinizi girin. (Reçetemin fotoğrafını çekip herhangi bir veri giriş sorunlarından kaçınmak için yükledim.) Son olarak, PD değerinizi verin. Bu video, PD değerinizin nasıl elde edileceğini açıklar.

Ve bu kadar! Bir ya da iki hafta içinde gözlüklerinizi alacaksınız.

Gözlüklerim ABD çerçeveleri

Lester çerçevelerini 89 dolara mavi / gunmetal gri olarak seçtim (artı 139 $ çünkü benim ilerleyici). İşte onlara bir göz at. Onlar sevdiğim çok hafif ve ince. Ne düşünüyorsun?

Genel olarak, bir çift çerçeve almak için oldukça basit olduğunu buldum. Glasseusa.com ile herhangi bir deneyiminiz oldu mu? Yorumlarda paylaşın.Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi onaylamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>