Hamptons’ta yaz mı? Muz Cumhuriyeti Milly Collection bunu yapılabilir (bir dereceye kadar)

Hamptons’ta yaz mı? Muz Cumhuriyeti Milly Collection bunu yapılabilir (bir dereceye kadar)

paylaşın

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Biz TBF’de bir rüya var. Biz dünya barışı, bütçe moda endüstrisinin devam eden büyümesi ve 10 kiloluk bir ağırlığa neden olmadığı güzel bir fincan nutella latte rüya görüyoruz. Hamptons’da posta adresine sahip olmak da nazik olurdu, ancak uzay istasyonu komutanı Doug Wheelock’u ayın belediye başkanlığı olarak çarpmaktan çok daha büyük bir şans geçirdik. Fakat Muz Cumhuriyeti Milly Koleksiyonu sayesinde, uzun ömürlü ikiz kardeşimiz olarak Blair Waldorf’a sahip olmak zorunda kalmadan en azından sofistike bir Hamptons tarzını kanallayabiliriz.

Bu yazı bağlı bağlantılar içerebilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Banana Cumhuriyeti Milly Collection 2013’e göz atın

Favori Ofis Gardırobu Hedefi Muz Cumhuriyeti ve Milly Kurucusu ve Tasarımcı Michelle Smith, 60 adet erkek, kadın ve aksesuar ürünlerinden oluşan sınırlı sayıda yaz lüks kapsülünü çözme.

Gözlerimizi dokuma bir renk bloğu Maxi elbisesi ve bazı işlemeli mini eteklerinde tutuyoruz, hem de heyecan verici yeni tasarımlar ve özellikle hat için yapılan altı sevgili milly baskılarına sahip. Paletler, NEON sıçraması ile Summery Lime, Mercan ve Donanma’da olacak.

Ah evet, bunların hepsi harika, ama … bu parçalar ne kadara mal olacak? Söylediğin memnun oldum. Parçaların mücevher için 39.50 $ ‘a başladıklarını ve kadınlar için 45 dolar olduğunu bildirmekten mutluluk duyuyoruz. Çantalar 170 dolarlık bir heftier fiyatında sunulmaktadır, ancak hiçbir şey 200 $ ‘a kadar çıkmaz. Bu, bu, bunun yeni York şehir yaşam tarzının gerçek ev kadınlarından ilham alan bir yaz sofistike çizgisi olduğunu düşünüyor.

Koleksiyon, bu yıl Mayıs ayında, Amerika Birleşik Devletleri ve çevrimiçi de dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki Muz Cumhuriyeti mağazalarında satışa sunulacak.

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi onaylamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Previous Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>