La Grande Dame: Yüksek Moda Artı Boyutu Site İncelemesi

La Grande Dame: Yüksek Moda Artı Boyutu Site İncelemesi

Paylaş

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Bu yazı bağlı kuruluş bağlantılarından oluşabilir. Gizlilik Politikamızı görün.

LowDown: Burada TBF-ve hemen hemen karşılaştığımız her gerçek kadın grubunda, en büyük alışveriş şikayetlerimizden biri, büyüklükte olmayan kadınlar için moda seçeneklerin eksikliğidir. D aslında evden çıkarmak istemek daha da zor. Ve Lane Bryant harikayırken, tüm kadınlara her şey değildir – bu yüzden aramızda şık, kıvrımlı ve bütçe-bilinçli için alternatifleri görmeyi her zaman teşvik ediyoruz. La Grande Dame, özellikle, giyinme odasını terk etmemenin hayal kırıklığını bilen gerçek kadınlar tarafından kurulan ve işleten gerçek kadınlar tarafından kurulan ve işleten gerçek kadınlarla uğraştığını düşünüyor.

İncelememiz: İlk bakışta, plus-beden perakende satış sitesi ile hayal kırıklığına uğradık, ancak ucuz olan eşyalarla, ama sahip olması gerektiği kadar şık değil. Bu, bu durumlardan biri değil – ana sayfadaki ilk öğe, bir saniye içinde aldığımız göze çarpan bir kuşak yeşil ipek elbisesidir. Biraz daha derin, ceketler, etekler, bluzlar, takım elbise ve çok daha fazla elbiseler, tüm şık, gurur verici ve 24’e kadar olan boyutlarda bulunduk. Açıkçası, her zaman uzun süre önce biteceğimiz yer.

Fiyatlar? Tamam, bu yüzden hedef değil. Yukarıda bahsedilen ipek elbise 250 dolara satılıyor, ancak ipek ve biraz muhteşem – ama bu ekonomide, bize bir bütçe buster olabilir. Neyse ki, bu kadar çok yönlü ve gurur verici milly elbisesi 149 dolara benzeyen bir göz atmaya değer daha ucuz seçenekler var. Kanın için hala çok zengin mi? Zen Knits tarafından bu fırfır kollu elbiseye, sadece 34 $ için satışta. Seçim, hayal gücünün bir gerginliğinden büyük değil, ancak her kategoride sevdiğimiz bir şey bulduk ve bu gerçekten önemli değil mi?

Site ayrıca, nakliye ve çevre dostu nakliye ipuçlarından kaynaklanan emisyonları dengelemek için bir “yuvarlanma” programı sunan yeşil bir tarafı göstermektedir ve bunların blog ve abonelik bültenleri plus-beden moda ile ilgili ipuçları sunar.

Karar: Evet. İstediğimiz kadar bütçe olarak değil, ancak genel olarak, özellikle takım elbise ve özel durumlar gibi şık gardırop zımbaları için, hatırlıyor, gerçek değeri bulmak için, aşınmaya göre maliyetin maliyetini düşünmeniz gerekir.

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi onaylamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>