Siyah blazer

Siyah blazer

paylaşmanın 6 yolu

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Bu sezonun renk eğilimlerinin yanı sıra, şapkalardan dairelere ne olursa olsun giyinen cesur desenlerin yanı sıra, muhtemelen bir ürünün eşyası var (kıyafetlerin duyguları vardı). Geleneksel siyah blazer. Unutulmuş bir arkadaş gibi, kötü şey daha kalça, belirgin türlerin lehine bir kenara atıldı. Utanç!

Bu dolabın içine geri dönmenin yanı sıra herkesin güzel oynamasının zamanı geldi. Geleneksel Blazer, geometrik desenleri, aksesuarların yanı sıra cesur ifadelerden memnun. Tam burada bir blazer giymenin altı mükemmel yolu

Bu yayın bağlı bağlantılar içerebilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Siyah bir blazer giymek için altı ipucu

1. Seçenekleri anlayın

Kırpma Blazers, Örgü Blazers, Keten Blazers. . . Bir veya iki bir veya iki, stand yakalı, fırlatıcı yakalar … her zaman sizin için bir stil. Tamam, affet Dr. Seuss Patrubt (buraya kahve seviyoruz), ancak nokta, siyah blazer tarzı seçenekleri sonsuzdur. Anahtar, vücudunuzla, kıyafetle ve konfor seviyenizle çalışan kumaşların yanı sıra kesikleri seçer.

Bir bel gururlu etekle eşleştirmeyi düşünüyorsanız, uzun bir erkek arkadaşı blazer; Kendinizi örterken görünüşün özünü kaybedersiniz. Giysilerin arkasına saklanmanın yanı sıra, hiç yaptığınız gibi bir fashionista olan son şey! Siyah takılı veya kırpılmış bir seçenek, o durumda en iyi şekilde çalışır. Altınız hakkında vahşi değil ya da olağanüstü yeni ruj gölgenize ilgi çekmek ister misiniz? Gözü yukarı çeken stilleri seçin: Ruffled yaka, Boş bir blazer üzerinde beklenmedik, eğlenceli bir bükümdür.

2. Eğlenin. Ciddi anlamda.

Kot pantolonları asla siyah bir blazer ile eşleştiremezsiniz. Tabii ki, yine de zamanın yanı sıra, son zamanlarda görünüşte spor yaptınız mı? Ya da en azından karanlık denim dışında başka bir şeyle giyildi mi?

Beyaz kot veya renkli bacaklar müthiş; Siyah bir blazer kombinasyona getirdiği sofistike henüz eğlenceli havayı seviyoruz. Altında bir pırıltılı daldırma-boyun depolama tankı ekleyin ve topluluğun “Hadi bir kız çocuğu gecesine sahip olalım), konuşmanın herhangi bir anda Facebook hisse senetine veya siyasetine dönebileceğini düşünün (ancak uzun).”

Söylemeyi sevdiğimiz gibi, görünüm, başka bir rahat tarzı “yetişkin” için mükemmel bir yöntemdir.

3. Bir mola verin

Geleneksel tarafta daha fazla iseniz ya da baştan başa uçan parlaklığın dünyası (gasp!), Renk bloklarının yanı sıra, siyah bir blazer, hala sizin için doğru kalırken bir şeyleri kırmak için uygun bir yöntemdir. tek renkli grafikler. Anında, sizi çok desenli veya çok sarı bir görünüm, sizi söyleyerek, kocaman bir kuşu dönüştürür. şirin bir kahve dükkanında büyük kuş içine. En büyük trendlerin yanı sıra en büyük trendleri tamamen reddetmiyorsunuz, sadece bir şey, şu an için soğuk bir omuz veriyor. yanı sıra sorun değil.

4. biraz çılgınca gidin

Çılgın, ilginç. . . İstediğiniz şeyi arayın, ancak neden harika moda öngörülemezliği göstermek için siyah bir blazer giymiyorsunuz? “Kimin” diyorsun? ” Beyan.

Kara Blazer’ın booooring olduğunu kim söylüyor? Kara Blazer’ın askıdan çıktığı yöntemde giyilmesi gerektiğini kim söylüyor? Kendi haline getir. “Tamamen dikişli kolları yuvarlayın ve” sözde “olmadığını gösterin: Astar. Cilt bileğinizin üstünde iki inç. Manşetlerin altından bakmak bir bluz.

Daha iyi henüz, bir tasarruf mağazasının yanı sıra, kurdunuz, yenilikçi benliğinizle devam edin. Black Blazer’ınızdaki düğmeleri ortadan kaldırın ve bazı chunkier, funkier tasarrufu deposu bulunur. İğneye girmemek? Bu mükemmel eşarp veya pimi keşfetmeyi, daha sonra yaratıcılığımızı serbest bırakmak için bir fon olarak siyah bir blazer kullanmayı seviyoruz.

5. Kıyafet aşağı

Bu elbiseyle çok resmi ya da frilly hissediyor musun? İpeksi bluzları ve elbiseleri de seviyoruz, ancak bazen bu yazın pikniği için doğru bir seçenek olmadığını anlamıyoruz (UGH! “rahat” ile ilgili konuşma).

Rahat bir keten veya bir düğmeli kırpılmış blazer ile bir çok femme tarzı giyin. Hala mükemmel görünecek ve arka bahçe soğutucusu tarafından ayakta duran külkediyi hissetmeyeceksiniz.

6. Size uygun olanlarla gidin

Belki de bir görev röportajı, tatmin edici veya daha resmi olay koyu bir pantolon veya etek kıyafeti giymenizi gerektirir. (Evet, her zaman rahat tanklarımızın yanı sıra sandaletlerimizin yanı sıra sandaletlerle her zaman vahşi değiliz). Ancak, bir formda giydiğinizden beri, siyah filmdeki bir sonraki erkeklerde bir fonksiyona ya da bir manastırdaki hayatı göz önünde bulundurarak bir fonksiyon için denenmiş gibi görünmeniz gerektiği anlamına gelmez. PE’deki siyah pantolonların yanı sıra mükemmel eşleştirilmiş siyah blazerlerRfectly-koordine edilmiş kumaşlar tamamen. . . öngörülebilir. Blah.

Diyoruz ki: Tüm-siyah pantolon (veya etek) kıyafeti giyin, ancak kendinizin maç mükemmelliğine uygun bir şekilde çalışmayın. Blazer’in size uygun bir malzeme veya siyah tonda olduğundan emin olun. Biraz karıştırın. Belki de karışımlı kumaş pantolonlu bir keten blazer. Belki de Blazer, bu meyan kökü siyah etekle birleştirmek için mükemmel olan gümüş-siyah bir gölgedir.

BÜYÜK BÜYÜK BÜYÜK FARKLI OLMADAN BULABİLİRSİNİZ.

Gone, siyah bir blazer çıkan günler, hile servisinde (ya da üçü de) bir görevi soğuk, sıkıcı olduğunuz veya göz önünde bulundurduğunuz anlamına gelir. Tanıtma zamanı – veya bu çok yönlü parçayı gardırobunuza yanı sıra yolunuzu takın!

Bayanlar, bugünlerde tam olarak siyah blazer taktığınızı tam olarak anlamamıza izin verin. Onları takmanın tercih ettiğiniz yollardan bazıları nelerdir?

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Planı Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi doğrulamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>