Londra Ambulans için Marks & Spencer’da Kate

Londra Ambulans için Marks & Spencer’da Kate

dünning. Pantolonların ön fermuarlı, kemer, çift kayış döngülerinin yanı sıra Topstitch ön kırışıklığına sahiptir. Bu konuda kimlik için Middleton Maven’e sayısız! Hugo Manager tarafından Hugo Manager tarafından topuklu, bir Kasım 2016 Doğal Tarih Müzesi etkinliğinde ilk gördüğümüzü. Stil, resmen ‘antrasit) olarak adlandırılan bir renk yolunda kabartmalı derideki “zımba p90-L”.

Kate, Kıbrıs’taki bir RAF üssüne gitmesi için ilk aşınmış bir tee giymiş olabilir gibi görünüyor.

Aynı şekilde, aşağıdaki nişanlamalara aşınmış olarak aşağıda gösterilen UFO küpelerini takıyordu.

Güncelleme: Kate, UFO küpelerini takmadan, ancak yeni bir çift gibi görünüyor. Laila, bir yorumda, DUCHESS, İrlanda’da Shamrock Charms ile giydiği Daniella Draper Hoops giyiyordu. Laila’nın bir şeye iyi olabileceğine inanıyorum!

+ + + + + +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Şimdi güncellemeler için, kraliyet ailesinin yanı sıra koronavirüsün de başlıkları. Dün Kraliçe Prens Philip tarafından katıldığı Windsor Kalesi’ne gitti; Bir süre orada kalmaları bekleniyor. HM’den devam eden ikilem hakkında bir açıklama dün Buckingham Sarayı tarafından dün serbest bırakıldı.

İlgili bir notta, ulusal acil durumların piyasaya sürülmesini, geçen yılın Kasım ayında sayılmasını hatırlayabilirsiniz.

Dük, bu resmi lansman için düşes yandığı gibi.

Üstelik, halkı iç afetler sırasında tek, güvenilir bir bağış noktası ile halkı sunmak için tasarlanmış bir felaket yardımcılığıdır. Bu hafta, sadaka, koronavirüsün etkilenenlere yardımcı olmak için bir fon başlattı.

Prince William’dan alıntı yapan bu telgraf hikayesinden daha fazlası:

“Geçen yıl piyasaya sürdüğümde, gerektiğinde günü korkuttuğumu söyledim. Ne yazık ki, Covid-19’un patlaması ile o gün, her türümüzden daha hızlı gelmişti.

“Ama şimdi, her zamankinden daha fazlası, ulusal acil durumların piyasaya sürdüğüne dair minnettarım. Desteğin, İngiltere’deki her şeyi, en çok, mümkün olduğunca hızlı ve olabildiğince hızlı bir şekilde ulaşmasını garanti edecektir. Bu zorluğu fethetme çabalarımızın mümkün olan en iyi şekilde bağlandığını garanti edeceğinin yanı sıra. ”

Bu alıntı bu fon sağlama videosundan geliyor.

Bu hafta notun diğer gelişmeleri:

Prens George’un yanı sıra Princess Charlotte, Pazartesi günü başlıyor Thomas’ın Battersea, İngiltere’deki okullar kapalıyken çevrimiçi keşfedilmeye geçiyor.

Bu haftanın 70 yaşın üzerindeki konaklama evlerinin HM, Edinburgh Dükü, Galler Prensi’nin Dükünü, Cornwall’ın düşütünü de içeriyor.

Buckingham Sarayı’ndaki Prenses Beatrice’in Düğün Etkinliği Resepsiyonu İptal Edildi (bence muhtemel) Düğün Etkinliğinin kendisi gelecekteki bir tarih için yeniden planlanabilir.

Royal Windsor Equine Show’un yanı sıra Chelsea Flower Show’un yanı sıra İmparator’un yanı sıra Japonya’nın yanı sıra İmparator’un yanı sıra İmparator’un yanı sıra İmparator’un yanı sıra, Royal Windsor Eşcinselliği de dahil olmak üzere diğer birçok ‘Kraliyet Etkinliği’ ertelendi ya da iptal edildi. Başlangıçta Mayıs ayındaki Lahey için planlanan Invictus oyunlarının gelecek yıl yerini alacak.

Gelecek hafta seni Kate giyen bir bakışla göreceğim … Tiaras!

VİDEO:

Londra Ambulans, bir dakikadan biraz fazla koşarak gitmenin hızlı bir şekilde özetini yayınladı.

İşte kraliyet ev kanalının dünkü ziyaretinin videosu.

Bağlantı:

Git’te bir Kensington Royal instagram yayınlandı. Ulusal acil durumlar siteye sayılır.

Günlük posta hikayesi burada; Günlük ayna parçası burada; Telgrafın Acil Durumlar Hakkında Fon Üzerine Hikayesi Burada; Dünün katılımı hakkındaki hikayesi burada; Simon Perry’nin insanlar hikayesi burada;

1k + kaydet

Previous Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>