Moonlight

Moonlight

paylaşımındaki film sihrinde nasıl görünüyorsun?

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

OUH-la-la, sadece Woody Allen’in yeni filmi, ay ışığında sihir kümesine yürümek istemiyor musun? Mais Oui! Manzara, yemek ve şarap ve görünüm! Bunu nasıl yakaladılar, JE NE SAIS QUOI?

Bu yazı bağlı bağlantılar içerebilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Fransız modadan ilham alan zamansız bir tarza sahip olan, her zaman ve her zaman olacağını ve her zaman olacağı ve olacak olan Fransız modası.

Ay ışığında sihrin görünümünü yakala

Cloche şapka

Isaac Mizrahi Cloche Şapka Çiçek ile QVC’de 26.28 $

Cloche şapkaları 1920’lerin vibe’sini kapsar ve inkar edilemez derecede bozulur ve seksidir. Cloche, zil için Fransızca kelimedir ve görünümün kafanızı bir olanın şeklini vermesi gerekiyordu. Güzelliği? Bir flepper ” de ihtiyacınız yoktur, fitzgeralds ile en iyi arkadaşsınız gibi görünmek için, tek ihtiyacınız olan bir Cloche şapkası!

Bere

Unisex Yün Bere Amerikan Giysisinde 24.00 $

Eyfel Kulesi olarak Fransız olarak, Standart Bere asla tarzdan çıkmayacak, ancak şimdi EMMA taşının filmde bir tane taktığını bu kadar çok havalı.

A-line etek

A-line etekleri oh-yani tüm şekiller için gurur verici. Akan ve kadınsı, bu filmde yıldızların kendileri kadar bir yıldızdır. onları bir kemer ve sıkı bir üst veya kazak ile eşleştirin. Ay ışığı bonus puanlarında sihir ister misiniz? Emma Stone’un görünümünü çalmak için bolo olarak asmak için boynunuzun etrafındaki kırmızı bir bandana bağlayın.

Kalın Astar ve Kırmızı Mat Dudaklar

NYX Kozmetik Mat Ruj Ulta’da 5.99 $

Montajı yakaladığınızda daha az, Moonlight’ta sihirden görünür. 1920’lerin ilham kaynağının üst kapağında daha kalın astarla akan ve mat kırmızı dudakları tutun. Makyajınızın geri kalanını ikincil karakter, hafif ve havadar olarak tutun.

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi onaylamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>