Terzinin jambonları ve waffles

Terzinin jambonları ve waffles

İşte öğreticim ve çeşitli boyutlarda basma jambonları yapmak için tamamen ücretsiz desenlerim. Ve bir bonus olarak, glütensiz waffle tarifimi alırsınız.

Sonsuza dek gerçek bir presleme jambonu almak için ima ediyordum, bunun yerine sadece yuvarlak bir ucu olan kol rulo ile bitirdim. Sonunda, gerçek bir terzinin jambonunu almanın zamanını seçtim.

Yıldız (*) tarafından tanımlanan bu yazıdaki bağlantılar bağlı bağlantılardır. Tıklayın ve bir satın alma işlemi yaparsanız, bir komisyon kazanacağım (size ek bir ücret ödemeden).

Ticari olarak yapımı jambonların değerlendirmelerini okuduktan sonra, Dritz Tailor’un jambonu gibi *, “yün” tarafının tipik olarak bir tür sentetik kumaş olduğunu veya az miktarda yün içeren bir karışım olduğunu fark ettim ve dikkatli değilseniz eriyebilir. o tarafta düşük ısı kullanın. Onları eskisi gibi yapmazlar.

Kendi jambonunu yapmak için öğreticiler gördüm, bu yüzden gitmenin yolu seçtim.

Yine de kendi presleme jambonunuzu yaparak hile yapmak, onu doldurmak için bir şeyler buluyor. Rulo ve jambonların basılması genellikle talaşla doldurulur, ancak güvenli talaş bulmak zordur. Karışımda bir basınçlı tedavi görmemiş bir ağaç kesilmediği sürece, talaş muhtemelen çok toksik değildir, ancak bu günlerde düz kereste bile kalıptan kaçınmak için tedavi edilir, bu nedenle o tozdaki ahşaptan çok daha fazlasıdır. Kanada’ya, talaş satmak yasadışı olduğuna inanıyorum. Yani, yakacak odun veya diğer bakire odun kesmeden yapılan talaş alamazsanız, talaştan uzak dururdum.

Rendelenmiş kağıt veya kumaş artıkları kullanmanın diğer fikirlerini okudum. Serger ve iş parçacığı süslemeleri iyi çalışacağını düşünüyorum, ama son zamanlarda onları kurtarmadım.

Zaten hayvan yatakları için bazı yıllar geçirdim, bu yüzden bunu kullanmayı seçtim. Ancak, ahşap talaşları kabarık ve sıkıştırılması zor olacak şekilde geliştirilmiştir. Yazarın onları şaşırttığını düşündüğü başka bir blog yayını okurdum, ancak bu kötü bir fikir olacağını seçti.

Ancak, süper kandırıcı bir karıştırıcım var. Glutensiz waffle yapmak için unu öğütmek için Blendtec Total Blender * kullanıyorum ve ince ahşap talaşları muhtemelen pirinç öğütmekten daha basittir, değil mi?

Çam talaşı. Karışacak mı?

Evet, elbette olacak!

Hızda bir seferde yaklaşık üç bardak sıkıştırılmamış talaşı karıştırmak için en iyi şekilde çalıştığını buldum.

Karışımlı talaşlar hala muhtemelen fiili talaştan biraz daha yumuşaktı, ancak karışmadan önce olduklarından daha basitleştirildiler. Karışımlı talaşların testereden testereden bir avantaja sahipti, olsa da – karışımda çok daha az ince toz vardı.

Terzinin jambonları için çeşitli boyutlarda bir dizi desen çektim. Her iki tabakayı da yazdırın, sınırlardan birini kapatın ve sayfaları bir araya getirin ve çizgileri eşleştirin.

İkinci büyük boyutu ve en küçük boyutu yaptım. Boyut referansı için aşağıdaki resme bakın. Minyatür jambonu dikiş sütyenleri ve yarı ölçekli giysiler için kullanmayı planlıyorum.

Bir parça yün kumaş, biri pamuktan biri ve iki tarafın da altını çizmek için pamuk muslin’i keserim.

İşte jambonu dikmek için:

Dış kumaş parçalarının her birinin yanlış tarafına bir muslin parçası yerleştirin. Muslin’i, çentikler, 1/4 “(6 mm) arasındaki dış kumaşa kenardan dikin.

Dış kumaş parçalarının en iyi taraflarını bir araya getirin ve jambonun etrafını 1/4 “(6 mm) dikiş ödeneği ile dikin, dikişin çentikler arasında açık bırakarak dikişin her bir ucunda durdurun.

En küçük iki boyut için, dikiş ödeneğini kırpabilir, ancak klipsetmeyin. Dikiş ödeneğini daha büyük boyutlarda kesin veya klipsleyin.

Jambonu en iyi tarafı dışarı çevirin.

Daha sonra jambonun içine talaş (veya diğer dolum malzemesi). pound ve doldurma sıkıştırmak için squish. Bunu yapabildiğiniz kadar sağlam olana kadar doldurun ve doldurun ve fiziksel olarak orada daha fazla doldurulamazsınız. Bu işlem biraz zaman alacaktır. Bir konserve hunisine * sığacak kadar büyük olan en büyük üç boyutta açıklığı yaptım. Bu, onu doldurmanıza yardımcı olmalı, en azından çoğunlukla dolu olana kadar. Geniş ağızlı bir hununuz yoksa, bir plastik içecek şişesinden uçlarını keserek bir tane yapabilirsiniz.

Eğer jambonunuzu talaşla doldurursanız, şimdi korkunç bir karışıklığa sahip olacaksınız. Elektrikli süpürgenizi çıkarın ve jambonunuzun dışından tozu boşaltın.

Şimdi jambonunuzu kapatın ve bastırın!

Ahşap talaşları karıştırdığımda, kızım blender’in gittiğini ve geldiğini umarak, sesin waffle yaptığımı umuyordum. Bu yüzden, ahşap talaşlarını karıştırmayı bitirdikten sonra Waffle’i en iyi hale getirmek zorunda kaldım.

İşte bir Blendtec * Blender ile glütensiz waffle yapmak için “tarifim” (veya en azından bir özeti).

Bu büyük bir parti yapar. Onlara dört pigging bir ailesi ile bile, ertesi gün için biraz kaldık. Herhangi bir artıkları dondurabilirsiniz.

Tahıllar bir Blendtec blenderinde doğru bir şekilde karıştırılacak, bir seferde 1.5 ila 2 su bardağa tahıl karıştırmanız gerekir (çok az ya da çok), bu yüzden bunu azaltmak istiyorsanız akılda tutunKüçük bir parti yapmak için tarif.

10 üzerinden Hız 9’daki tahılları karıştırırım.

Karışım (bir seferde 2 su bardağı)
2 su bardağı hulled karabuğday *
2 su bardağı quinoa
2 su bardağı kahverengi pirinç

Darı (çok kuru, bu yüzden çok fazla kullanmayın) veya bazı tahıllar için yulum (orta kuruluk) gibi diğer taneleri değiştirebilirsiniz. Kuru ve aşırı duygusal tanecikler dengesi en iyisidir. Tarifte 1/3 karabuğday oranını tutmayı öneriyorum, çünkü iyi ve aşırı duygusal. Waffle, karabuğday olmadan kuru ve ufalanır. (Karabuğdayla ilgili bir dikkat – kendi karabuğday unu taşıyan karabuğdaydan öğütülür – sık sık, iç kısımdaki gövdeleri taşıyan ticari karabuğday unu yemeyin. Karabuğday yeşillikleri ve gövdeleri güneş duyarlılığına neden olur. Sadece küçük bir ticari karabuğday unu yedikten sonra sık sık Birkaç ay, bütün bir yaz için, her zaman çok fazla güneşten en küçük biraz pembeyi aldığımda kovanım var. Efidin yıpranması aylar sürdü.)

Tüm unu büyük bir karıştırma kabına koyun.

1 1/2 ila 2 yemek kaşığı kabartma tozu ekleyin ve

1/2 çay kaşığı tuz

Kuru malzemeleri kaseye karıştırın.

1/4 bardak hindistancevizi yağı veya blender kavanozunda başka bir yağ koyun.

Seçtiğiniz 2 yumurta, 1 çay kaşığı ayçiçeği lesitin tozu * veya iki yumurta değerinde yumurta değiştiricinin *. (İsteğe bağlı – Waffle’leri biraz daha az ufalanır.)

3 bardak ölçüm hattına kadar su ekleyin. (Bir çeşit süt türünün, daha zengin bir lezzet için bir miktar süt yerine yerleştirebilirsiniz.)

İsterseniz 1/2 çay kaşığı vanilya ekleyin.

Sıvı iyi karışana kadar maksimum hızda karıştırın.

Islak malzemeleri un içine dökün. Hamuru en iyi tutarlılık olana kadar çok daha fazla su veya süt eklemeniz gerekir, genellikle yaklaşık 3 bardak (ancak 2 ile başlar). meyilli karıştırın. Gereken su miktarı, kullandığınız tanelerin karışımına bağlıdır. Çok kalın tarafında hata, çünkü kalın meyilliden yapılmışsa, glütenin tamamen serbest golü atılması daha basittir. Ayrıca, meyilli ayarlamanız gerekirse, çok daha fazla sudan çok daha fazla su eklemek daha kolaydır. Bu meyveyi krep yapmak için de kullanabilirsiniz.

Zevk almak!

* Bir yıldız (*) tarafından tanımlanan bu yazıdaki bağlantılar bağlı bağlantılardır. Tıklayın ve bir satın alma işlemi yaparsanız, bir komisyon kazanacağım (size ek bir ücret ödemeden).

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Pinterest49
Daha

LinkedIn
Reddit

Cep
Tumblr

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

2015note’nin favori dikiş önerisi: Çünkü bunu yazdım, başka bir belirteç setim var ve pamuk üzerinde hızlı bir test yaptım, bu sefer işaretlerin iki gün boyunca kurumasını sağladı ve renkler de yıkamıyordu. Yeşil ve mavi daha iyi yıkandı, tam olarak önceki yaşımın tam tersi …
6 Ocak 2016 “Dikiş”

Şarkıcım 411g için son birkaç yıl boyunca, pist yapabilen ideal zig-zag dikiş cihazını aradım. Tüm gereksinimlerimi karşılayan birini bulamadım, ama yakından gelen birkaç tane buldum. Benim şarkıcım 328K metal, ihtiyacım olan dikişlerin çoğunu yapar, …
24 Mart 2017’de “Treadle Dikiş Makineleri”

Hızla döküm ve giyilebilir muslinsthe Amazon ürün bağlantılarının tehlikeleri Bu gönderide bağlı bağlantılardır. Bu bağlantıları tıklatırsanız ve bir şeyler satın alıyorsanız, küçük bir komisyon kazanacağım. Eşim benden beyaz bir gömlek yapmamı istiyor. Bu sonbahar seçti onu Noel için tişört yapardım. Bende var…
28 Aralık 2016 “Desen Takımı”

Previous Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>