Yüz elbisesi: 78. Gün

Yüz elbisesi: 78. Gün

Bu şüphesiz en sevdiğim Heidi:

Bu, kalıpla ilgili daha fazla şey öğrendikten sonra tekrar çalıştırdığım birkaç elbiselerden biridir – ilk sürüm burada. Orijinal boyun çizgisi biraz çok büyüktü – neyse ki bu kumaşın yeterince fazlası vardı, çünkü Heidi esasen hiçbir şeyle dikiyor.

Bu elbise sadece çok eğlenceli. Parlak chartreuse taytlarıyla giymeyi seviyorum.

Yan zip, eh. Heidi tarafı fermuarları üstte açıktır (kol deliğine ideal), bu yüzden cızırtılı bitleri kapsamadığınızdan emin olmak için çok önemlidir.

Ve geri:

Gelecek elbiselerden bir sonraki grup toplularını alırken, closeup’ları için hazırlar, çok fazla Heidis yaptım. Hepsinin yüz elbiseleri kesmesini sağlayacağını sanmıyorum! Belki de sadece Heidis bir dizi yapmalıyım? En azından bir yuvarlama yapmaya çalışacağım. Onları kullandığım kadar giymiyorum çünkü bisiklet için de uygun değiller (bisikletlenebilirler, sadece dolgun bir etekteki kadar kolay değil).

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Yüz elbisesi: gün 1june 3, 2013 “100dresses”
Yüz elbisesi: gün 100September 10, 2013 “100dresses”
Yüz elbisesi: Gün 80August 21, 2013 “100dresses”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>