Untucked

Untucked

Kazak: Topshop | Bluz: Adam (benzer) | Pantolon: Onlar teorisi (burada, burada ve burada benzer) | Ayakkabılar: Kate Spade (burada ve burada benzer) | Kolye: Saf İnciler C/O | Güneş gözlüğü: Nina Ricci | Lehçe: Essie (Merino Cool)

Kaitlin Rebesco’nun fotoğrafları

Sıkışıp sıkmak için, bu… tamam sana klişeyi ayıracağım.

Yukarıda görselleştirildiği gibi, Untucked bir bluz, karın üst desenini (en son burada görüldüğü), karnınıza maruz kalmanın optimalden daha az olduğu bir çalışma atmosferinde sallamak için bir yöntem daha kullanır. Tişörtün uzunluğu, kırpılmış siluetin oranlarını dengeler, ancak bizi ofisteki “açık” problemle yüzleşmeye zorlar.

Son derece resmi ve geleneksel çalışma ortamlarında olanlar için, bu model sizin için belgede olmayabilir. Bununla birlikte, çok sayıda hizmette gündelik, yaratıcı veya tamamen rahat uzman ortamlarında, düzgün bir şekilde gerçekleştirilmişse, Untucked görünüm harika bir görünüm olabilir.

Yolun birkaç politikası: (1) tişörtün altta tamamlanması gerekir; (2) tişörtün görünür tabanının, kırışıksız olduğu kadar ütülenmesi gerekir. Bu iki yönergenin amacı? Hayatınızı sefil hale getirmek için. Topluluğun özensiz bir hata yerine kasıtlı bir stil kararı gibi göründüğünden emin olmak için. Dikkatli değilseniz, doozy bir akşamdan kalmanın teminat hasarı gibi görünebilir.

(Bunun nasıl olduğunu anladığımdan değil. Bu… 20/20’den nasıl anladığım.)

Tüm topluluklarda olduğu gibi, bu görünüm her çalışma ortamı için değildir ve büyük olasılıkla, önemli bir müşteriniz olan veya CEO ile tatmin edici bir müşteriniz olduğu gün yerine ofiste “her zamanki gibi bir iş” gününde en iyisidir. .

Gönderiyi Alın:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>