Fon-fundraising Drabble # 3

Fon-fundraising Drabble # 3

Bana inanın, tam bir hayatım oldu. Ben yerim ve iş yaptım. Ancak boşluklar oldu. Asla bir yılan görmedim. Fıstık tereyağı bir sandviç görmedim. Hiç bir uçak görmedim. Onlar hakkında söylendi, ancak onları görmedim. Hiç kar görmedim. Buna inanmakta bile zorluk çekiyorum. Buz küpleri kadar soğuk, ancak genç-Weeny’nin yanı sıra bir şekilde kabarık mı? Yavaş yavaş gökten düşerken, tüyler gibi mi? Kum tepeleri gibi yığınların yanı sıra, bu yüzden çok yüksek, insanların yürüyebileceği için uzaklaşmanız gerekiyor mu? Sadece satın almıyorum.

[Elbise, şimdi eBay’de – Listeye gitmek için tıklayın – jumbleaya]

Bugün için linklik:

Elaine, Londra’daki her gün elbiseye güzel bir bağlantı gönderdi. Size tıklamanız için ilham vermek için ne ifade edebilirim? Tam olarak “muazzam lekeli” nasıl? Bu mu?

İLERLİ UYARI: Yılbaşı arasındaki günleri yanı sıra, yeni yılın blog çıkmasından uzak duracağım – çok fazla sayıda artan enerji almamaya ve çok fazla sayıda araya gelmemesi için bir kombinasyon. Ancak o zamanlar ciddi bir dikiş yapmayı planlıyorum … bana şans istiyorum.

Soru: Bir desenden oluşan bir düzenden oluşmayı ve gerçek bir elbiseden yapmayı aldatıyor mu? Yoksa kalıbın sesinde olmalı mı? Bana yorumlarda söyle, lütfen her iki şekilde de bir bakış açınız varsa.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Rant-Tastice Konu # 143: “Uçaklarda Ne Giymeli” 25 Haziran 2007
Gowns Vol’un gizli ömrü. 8September 13, 2006
Tucks Everlastingjune 27, 2008

Previous Article
Next Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>