Eh. Meh. Her neyse.

Eh. Meh. Her neyse.

Bu modelin son derece sıralaması özel kılar. Pek çok desenin resimleri var! Heyecan verici! Glamo! Ve! Neşe! Bayanın, Cumartesi öğleden sonra’nın golf foursome’sini yerleştirmek için, BebekBilimci House’u çalıştırmak için zamanında geri dönebileceklerinden emin olmak için koca onu keşfettiğini keşfediyor.

İç monologunu şöyle bir şey olarak duyuyorum:

“Çamaşırları çizgiyeden çıkardım mı? Yağmur gibi görünüyordu. Joanie’nin ortodonistini yarın aramam gerekiyor. Banyoya git. Orada çok uzun zamandır Angela’yı nelerdir? Oh, canım, ted gerçekten saçını kaybediyor, ancak annesinin bunu getirmesine izin vereceğim. Sheila’yı tarif edilmesini istedim … bahse girerim Paketlenmiş salata giyinmesi, bu sos. Birisi tekrar Keith House’u sürmek zorunda kalacak; gitmeliyiz ya da başka bir şey olacak. Belki gitmeden önce bu mantarlardan bir tane daha alacağım. ”

(Gerçekten biraz heyecan istiyorsanız, belki de bu elbisenin satışta olduğu gerçeği (% 15 indirim! Kupon kodunu kullanın!) Küllerden çıkar. Satış şimdi başlar, tüm hafta sonu çalışır!)

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Bilinen 20, 2007 bilmen gerektiğine inandım.
Linktastik Cuma Tüm Linktastiction CumayanSmaysmay 16, 2008
“Vintage desenler neden bu kadar pahalı olan” bir misafir rant? 17 Temmuz 2008 ile 116 yorum

Previous Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>