Loafer güncellemesi!

Loafer güncellemesi!

Bu blogun uzun zamandır okuyucuları, kuruş mokasemine takıntılı olduğumu bilecek.

Ve mokasen takıntılı olan biri olarak ortaya çıktığını düşünerek, benzer … coşkusu olan birçok insanla tanıştım. Bu yüzden, son zamanlarda bulduğum iki stille bağlantıları paylaştığımı düşündüm, ancak, en sevdiğim kadar iyi olmasa da, Spigalar aracılığıyla en çok iyi olsa da oldukça iyi.

İlk olarak, Macy’nin Bunları, Marc Fisher’dan (hangisinin evlerinden biri olduğunu düşünüyorum, ancak emin değilim):

Bugün onlar 39 dolar! (Onlar> 70 $ idi). Macy’nin sayfasını ziyaret etmek için resmin üzerine tıklayın. Bunların bir çiftini ve rahat oldukları gibi bir çift kazandım.

Tamam, bunlar bir sonraki kişiler insan yapımı malzemelerdir (aka vegan). Birçoğunuz, deri dışı alternatifleri tanıdığımı ve şimdi yaptığım gibi sordunuz! Ayrıca, onlar kir ucuz: Overstock.com’da 29.99 $. (Siteyi ziyaret etmek için resme tıklayın)

Gerçekten istediğim, Bunlar, Marc Jacobs’tan:

En kötüsü, zaten onlara sahip olmam için – eBay’de 260 $ yakınında değil, onları aldıkları bir çift buldum. Yani yanlış boyutta olduklarını buldu. (Satıcı, bir Avrupa 38’i “8.5” olarak çevrildi.) Onları istiyorsanız, onları eBay’de bıraktım.

Tabii ki, her gün kuruş loafer’ları giysem bile, gerçekten çok daha fazla çifte ihtiyacım yok. Neden değilim? Bu benim Penny Loafer koleksiyonum olduğundan:

(Ve evet, bu, orada kenarda bir çift Liberty Jack Purcells.)

Her gün aynı lanet ayakkabının küçük bir varyasyonu takıyor mu? (Kadın olarak hediyeyen biri, demek istediğim, birçok insanın her gün esas olarak aynı ayakkabıyı giydiğini biliyorum.) Yorumlarda temsil!

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Ayakkabıları tekrar göndermenin zamanı geldi mi? 18 Mart 2008
Başka bir Loafer Roundupmay 8, 2010With 25 yorum
Başka bir Loafer RoundupMarch 1, 2010 ile 24 Yorumlar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>