Teşekkürler Anne!

Teşekkürler Anne!

Jen (eBay’de Macobero olan), yeni desen sitesini, annemin kalıplarını, bize büyük açılışında bize “sanal bir köpek” kullandığını kutlamak için açtı! Soutdog kodunu sitesindeki ve% 10 indirim kazanın.

Şimdi, bildiğiniz gibi, bir blogger olarak benim ciddi bir yükümlülüğümdür (Blogger’ın kodunda, bir postaya başladığım her zaman kendime başladığım zaman kendime başladığım için), sadece ne olduğundan emin olmak için indirimleri sınamak için ilan olarak çalışmak. Bu yüzden yeni sitenin etrafında göz attım ve son derece yakında çevrimiçi olmadığım bir kalıbı keşfettim:

Ve evet, bunu iki farklı kumaşla yapmayı planlıyorum; Belki de karanlık bir bordo / hafif magenta combo veya belki de gri ve siyah … yanı sıra da evet, indirim iyi çalışıyor. (Geri ödeme yönteminizi seçtiğiniz sayfada girmeyi hatırlamayın).

Teşekkürler Anne!

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Linktastik Cuma Tüm Linktastiction CumayanSmaysmay 16, 2008
Eleştirmenlemelere Nasıl Cevap Vermemelidir 18, 2008
Bilinen 20, 2007 bilmen gerektiğine inandım.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>