Çok iyi seven çok üzgünüm

Çok iyi seven çok üzgünüm

çünkü O’Reilly’nin bugün konferans yayınlamak için değişim araçlarında konuşuyorum (ben son konuşmacıyım), kitapla ilgili bir şey göndermem gerektiğini düşündüm. Google Kitap Aramasına geri döndü ve bu gem bulundu:

O çok basit giyinmişti; Grande Dame’in hiçbir şey, toilette de var, arkadaşlarını aldığı gibi. Koyu renkli elbisesi neredeyse boyuna giderdi, dirseğe ulaşan kollu, Statuesk boğazından geri dönen tek bir satır güzel dantel ve düzgün kolların üzerinde. Zengin bir krem ​​”Rose de Provence” sadece süslemedi. Karanlık ve gölgeye baktı, ancak parlak görünüyordu – çiçeklerin parıldadığı yumuşak parlaklıkla, koyu-yeşil yeşilliklerinde, bir doğu gecesinin ay ışığının altında oldukları gibi.

Maria Grant (1879) tarafından çok iyi seven çok özür dilerim ve onu indirmek ve her şeyi okumak zorunda kalacağımızı düşünüyorum, bu yüzden bu satırı anlayabiliyorum:

Donna, yıllardır bir Gentianella (onun bir bluestocking adını almayacağım) olmuştur; Ve sana şaşırtıcı şeyler söyleyebilirdi! Neden sıklıkla bilimseldir!

Gentlianella, BlueStock ile tezat oluşturacağı nedir?

Kitabın başlığı HMS Pinafore, BTW’den, Googled’e kadar bilmediğim BTW’den (ben bir penzance kişi, kendim). Ve görüntü on dokuzuncu yüzyıl modasıdır: bir özet. İleri git ve keşfedin.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Elbiselerin gizli ömrü # 14March 27, 2008: 80 yorum
Dresses Cilt’in gizli yaşamları. 8September 13, 2006
Dresses Cilt’in gizli yaşamları. 7AUGUST 30, 2006WITH 35 yorum

Previous Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>