Kitabın!

Kitabın!

Çok ilk kapalı, evet! Kendimi kendim yaptım, tam olarak ne kadar zamandır anlamadığım bir dille ilgili kitap yığını altında durmuş olan Eithne Farry tarafından yaptım. Londra’dan geri döndüğümden beri, son derece en azından. Büyüleyici bir kitap olduğundan beri utanç.

Yazar ile anında sempati duydum, (ilk elli sayfalarda), önyargı bandında gibi, kumaş sağlama ile dikiş, ayrıca parlak colo [U] Rs.

Ancak, bilinçli ol Bu çok daha fazla punk-rock, bir martha Stewart’tan çok daha fazla kitap, “İşte 105 indirilebilir şablonlarım” türü kitap. Sağlanan ölçümlerin çoğu yaklaşıkdir; “Diyagramlar”, sihirli marker gibi görünen şeylerde gerçekleştirilir. “Doğru yaptığınız” için sürekli güvence gereksinimi varsa, bu sizin için kitap değildir; Herhangi bir yöntem türü gibi hissetmek istiyorsanız doğrudur (nedenden ötürü), hemen zıplayın.

Bu kitap, dikilen bir “geleneksel” dikiş kitaplarında gördüğünüz süslenmiş kapitone yelek kalabalıkları tarafından dikilmek isteyen bir teen arkadaşı için mükemmel bir hediye olurdu.

Bugün değerlendirme için yapılan diğer kitap, 99’dur, dikmek, dikmek, kravat etmek ve eşarpınızı takmak için gerçekten bu konuda gerçekten bakıyordum, çünkü her zaman giyim tipi şeyler yapmayan yöntemler yapacak yöntemleri düşünüyorum. mutlaka malzeme (atkılarla program olmasına rağmen, bir giysi tipi bir şeyi bir giysi tipi bir şeye dönüştürüyor veya bu durumda, 99 diğer giysi tipi şeyler).

Bu kitabedeki 99 versiyonun tümü, kadınların isimleri var ve inan ya da değil, kopyam “Erin” için uygun bir balon etektir. Auspicious bir başlangıç ​​değil, balon eteklerin bakış açınız benimkilerden farklı olabilir. (Benim bakış açımdan hoşlanmıyorum.) Bunun, bu kitabın anlamlı bir izleyici olmadığım bir gösterge olduğuna inanıyorum: Çok ilk kapalı, gerçekten hiç kullandığım her şeyi “Kaya” yapmam. “POWER-POP” Giysilerim, Korolar çok daha iyidir – aynı şekilde, “99 yoldan” bir çeyrek alacağım sürümlerin çok büyük bir hayranı değilim. Bu kitap için izleyici olmadığımı düşündüğüm bir nedenden biri: Resimli tasarımların hiçbiri gözlük kullanmıyor! (Güneş gözlükleri sayılmaz.)

Bununla birlikte, yular üstü bir fansanız, aynı zamanda harika bir hızlı balon etek deseni arıyorsanız, bu kitap tamamen sizin içindir. Talimatlar, sonuncusunun fantastik bir sözlüğünün yanı sıra ile uyum sağlaması kolaydır. Ayrıca, “Jolene” kimono tarzı ceketin altında bir sütyen takamayacağınız 47 atkı tabanlı üstü istemiyorsanız bile.

Yine de, bu, bu, kanalizasyon olmayanlar için dikiş kitabıdır: hemen hemen her iş bir makine olmadan yapılabilir, ayrıca vurgu, bugünkü, bugünün ağırlığında (tercihen bir tasarruf mağazasında) bul, bu gece takın. ”

Gerçekten bu iki kopyam var, bu yüzden bir tane istiyorsanız, işte tam olarak nasıl elde edeceğiniz: Bana bu pamuklu poplin kamuflaj kumaşının iki tane daha daha fazla çim satın alabileceğimi söyleyen ilk kişi olun:

Sadece bir etek için yeterli kaldım … Düşündüm. Sonra orta sırt desen parçasını yere bıraktığımı gördüm. D’Oh! Öyleyse bana yardım et, ücretsiz bir kitap al! E-posta veya yorumlar hem girmek için iyi yöntemlerdir. Eğer bir yorum bırakırsanız, ödülünüzün gönderilmesi için bir adres almak için size ulaşabileceğimden emin olun!

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Bir gün elbisesi dikmek için bir günlük rehber: BÖLÜM ONEFEBEBBİT 5, 2008
Bir Yeniden Bildirin ve Prensiplesmayi 15, 2008 ile 214 Yorum Beyanı
Sew U: House StretchJune 11, 2008

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>