Baharın birçok esnek elbisesi

Baharın birçok esnek elbisesi

baharın birçok esnek elbisesi

Staud Shoko Kazak Midi Elbise, güzel bir v yaka ve düğmeyi tamamen aşağıya doğru çeken, orta kalan, orta kalan uzun kollu, hafif bir kaburga elbisesidir. Muhteşem renklerde bir pethora gelir (onları burada ve daha da fazla görebilirsiniz). Ancak, baharın gerçekleşebilecek gerçek bir şey olduğuna inanmanızı sağlayan mavi ve turkuaz bir eşleşme seçtim.
Elbisenin kendisi, uyarlanabilirlikte bir masterclass’tır çünkü elbette bir elbise olarak giyebilir, aksesuar seçiminize bağlı olarak, yukarı ya da aşağı tasarlayabilirsiniz, ancak çok daha rahat ve uzun bir hırka olarak açabilirsiniz. En sevdiğim kotları ya da beyaz tozlukları çok rahat, ama çok şık bir bahar ya da yaz görünümü için beyaz bir tankla eşleştirdim. Bir satın alma birden fazla kıyafetle sonuçlandığında gerçekten seviyorum, değil mi?

Staudshoko kazak midi elbise

Dannijojanis zinciri bağlantı kolye

Staudsimone Croc-Kabartmalı Deri Katır

Burada, staud’un Simone Croc-kabartmalı deri katırları (ayrıca satışa!) Ve esansiyel bir Dannijo zincir bağlantı kolye ile elbiseyi şekillendirerek rahat ve şık arasında memnun bir ortam seçiyorum. Her iki öğe de, kıyafetinizin geri kalanına bağlı olarak hem yukarı doğru hem de aşağı styling için çalışırken, sınırsız aşınma elde edersiniz.
Yalnızca bahar dolabınızı Sweatpants’a sınırlamanız gerekmez. Kesinlikle Saks’da çok sayıda çok sayıda ilham verici parçalar var. Yaklaşan bir zoom etkinliği için ideal kıyafet ya da sosyal açıdan uzak bir özel gece için arama yaparken, ya da belki de gardırobunuza gerçekten giyinmek için zevkinizi yenileyen bir şey eklemeniz gerekip gerekse, bu parça mükemmeldir.

Staudshoko kazak midi elbise

Dannijojanis zinciri bağlantı kolye

Staudsimone Croc-Kabartmalı Deri Katır

Bu yazıda ortaklık için Saks ve Shopstyle sayesinde!

Previous Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>