Siyah beyaz giyinme rehberi

Siyah beyaz giyinme rehberi

Elbise: Carolina Herrera (burada benzer) | Şapka: Saint Laurent | Ayakkabılar: Maryam Nassir Zadeh (satışta!) | Çanta: Ulla Johnson | Küpeler: Carolina Herrera

Bu noktada, siyah beyaz giysiler giyme eğilimimin resmen kronik bir durum olduğunu söylemek adil. Bu komboyu her gün giyebilir ve zebra ile çay içen bir dalmation olarak memnun olabilirim. My Dreamz’in Carolina Herrera elbisesinin yer aldığı bu görünüm, birkaç hafta önce New York’ta Veuve Clicquot Polo Classic için seçim kıyafetimdi ve o zamandan beri siyah beyaz modaya geçiyorum. Bugün, en sevdiğim siyah beyaz parçalarımı (giydiğim CH versiyonuna çok benzeyen bu elbise gibi!) Aşağıda nasıl şekillendireceğime dair en iyi önerilerimle yuvarlanıyorum!

En iyi siyah beyaz parçalar ve onları nasıl şekillendirecekleri

Bu siyah beyaz küpeleri en basit tişört ve kot pantolona bile ekleyin ve tamamen farklı bir top oyunu. Aksesuarların gücünü asla hafife almayın, hepiniz.

Aynı stil yönergeleri zarif bir siyah beyaz ayakkabı için geçerlidir. Kişisel favorim bu siyah beyaz leopar pompaları olabilir, çünkü onları yıl boyunca giyebilirsiniz, ancak yaz için bunlardan bir sandal şirin bulmakta zorlanacaksınız (Gingham seçeneğine göz atın)!

Bu siyah beyaz dişli elbisesi, 30 günlük serilerdeki 30 elbiseden çok favorilerimden biri olmaya devam ediyor. Yıllarca giyeceğiniz klasik bir yaz elyafı ve aynı zamanda siyah bel kemeri ve altına katmanlı beyaz düğme ile harika görünüyor!

Zamansız gardırop zımbalarıyla ilgili olduğunda, bu blazeri yenemezsiniz. Beyaz geniş bacaklı pantolonlarla ofise giyin ve en sevdiğiniz kot şortuyla hafta sonları giyin.

En sevdiğim siyah beyaz parçaların tam bir listesi için aşağıdaki slayt gösterisini gezdirin!

Elbise: Carolina Herrera (benzer) | Şapka: Saint Laurent | Ayakkabılar: Maryam Nassir Zadeh (satışta!) | Çanta: Ulla Johnson | Küpeler: Carolina Herrera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>