Beklenmiyorken ne beklenmeli.

Beklenmiyorken ne beklenmeli.

Jen (Annemin Desenlerinden) Bana bir duro-esque elbisesinin bu fotoğrafını gönderdi … Dürüst olmak gerekirse, benim bedenim olsaydı, atlamış olabilirim. Benim bedenim olsaydı, hamilelik bir elbise değil, olurdum.

Ah, gebelik kıyafetleri. Ugh, gebelik kıyafetleri. Biliyorum, biliyorum, her yıl kesimin yanı sıra, 1970’lerde ya da daha önce gençlerin yaşadığı kişilerin yanı sıra, yayların yanı sıra, yanı sıra yanı sıra Shudder-indükleyici olmayan bir şey keşfetmenin imkansızlığı. Gerçekten bazı harika şeylere sahiptim (Japonya Hafta Sonu – İkinci El’i keşfetebiliyorsan, bu, harcamayı harcayabilirsin), ancak aynı beş şeyi kullanmanın monotonluğu, günün yanı sıra, günün yanı sıra, en çok taraflı. Sekizinci ayımda, mükemmel balkabağı gibi görünen parlak bir turuncu tişörtlü gömlek kullanmayı çok sevdim. (Çok fakir, Şubat’dı.)

Her neyse, eğer hamilelik Stigma’yı geçebilirsem (bir şeyden yiyecek zehirlenmesinin yanı sıra bir daha yiyememesi gibi, hamilelik kıyafetleri hakkında ne hissettiğimde) bunu yapmaya bile inanabiliyorum. Yukarıdaki paternin tüm görüşlerinin merkezini seviyorum. Bejinin hepsinde bej hoşlanmıyorum, bu yüzden onu bir zıt bir grupla, belki de çiçek, belki de geometrik, belki de geometrik, belki de tekrar bekliyor olsaydım sordum, gülümserdim, , Devlet Hayır, yanı sıra ilgilendikleri için teşekkürler.

Ve biz buradayken: NancyKay bana hepinizin anlamanız gereken iki bağlantı gönderdi. İlk önce, bu sartorialist. Her nasılsa, o fotoğraftaki bayanın yanı sıra konuşacak kadar büyük bir şey olacağına inanıyorum. Sonra bu. Her zaman tayt (ve fishnets) her renk. Banka fiyatlarının yanı sıra değil! Tercih ettiğim turuncu fishnetler, rasyonları keşfetmenin umutsuzluğunu yanı sıra hayaleti de sağlamıştır. Şimdi olduğu gibi: umutsuzluk gitti! (Tıpkı pasta gibi.)

Belki de bir “hamile değilim” işaretçisi olarak hamilelik elbisesiyle balık ağlar giyebilirim. (Büyük olasılıkla hamilelik fishnets’i şimdi yapmasına rağmen.)

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Uzun Beklenen Gebelik Dressmarch 13, 2007
Rant: Londra’yı görüyorum, görüyorum FransaCtober 28, 2008
Cüzdandaki güveler [Dikkat: Uzun Giriş] 2 Temmuz 2007

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>