Ölü adamın giymediği şey.

Ölü adamın giymediği şey.

Bu kumaşı aklınızda bulundurun mu? Ve bu elbise içine yaptığım bu desen? Peki, araba kumaşı yeterince sahip değildim (lanet olası baskı!) Bu yüzden oh! Ekose! Elbette!

Ancak cehennemde bir ekose, sekiz got boyunca büyük bir tekrarla eşleştireceğimi, bunun yerine, bunun yerine özelleştirilmiş bir daire etek koydum.

Ekose üzerinde yeterince iyi bir iş yaptığımdan emin değilim (arkada mükemmel bir şekilde eşleşiyor, yemin ederim, fermuarın karşısında ve her şey!) Ama şimdi de geç kaldı ve ayrıca Midriff’te borular var! Bu biraz kırması gerekir. Gerçekten farkettim, aslında, şimdi, neden Midriff Lines ile çok tüketildiğimi – çok kısa bir süredir onu kırmıyorum, beni biraz daha uzun süre beline çekiyor. Ya da en azından, bu fikir.

Bunu cumartesi günü konuşmak için kullanıyorum. Fikir: Eğlenceli olamazsanız, çekici olun (olsa da, söz veriyorum, ben de eğlenmeye çalışacağım.). Bir zamanlar, akademik bir kağıt sağlamak için, parlak bir yeşil 1960’ların Jackie O.-Style Shift ve Ceket kullandım. Ceket, düğmeleri mücevherlerdi ve yeşile, yeşil ve beyaz ayakkabılarla eşleşen tam tesadüf yaptım. Kıyafetin kağıttan daha ayrıntılı olarak saklıyorum!

İyi bir presleme ihtiyacı var ama bu gece bir şeyi yarın on iki saat boyunca bir bavul içinde olacak bir şey demirleyecek kadar mazoşist değilim. (Ve hatta otel ütüleri, nemli bir bezi basma bezi olarak kullanırsanız iyi basabilir.) Gerçekten arzu ediyorum Gri süet kama topuklu ayakkabılarım vardı, ama bu benim için bile itiyor. (Ben * yap * sarı bir çanta var.)

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Sadece olabilir … 28 Mayıs 2006
İlk kumaşım! 4 Haziran 2008
Ah, kumaş, neden seni durduramıyorum? 26 Eylül 2007

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>