İyi niyetler

İyi niyetler

I * Kesinlikle * ETSY / TOCUALLING YARIŞMASI HAKKINDA GÖNDERMEKTEDİR, ancak son birkaç hafta çok çeşitli, konferans ve seyahat ve Koca-Gone-Balıkçılığı – Kanada-Ness Hepsinden. Ama şu anda çok az konferans görüşmesi ile bir haftaya bakıyorum ve sadece üç ya da dört teslimat, öyleyse son tarihi 16 Temmuz’a kadar uzattıkları iyi değil! Şimdilik bir hafta, hepinizin yeni bir dikiş makinesi girmesi ve kazanması için çok fazla zaman!

Ben de Burdastyle Yarışması hakkında bilgi vermek de gerekiyor ki … Son tarihlerini de uzattı, 15 Temmuz’a kadar uzattı. Bu, tasarlamak, dikmek ve postayı, doğru mu? Doğru?

Sanırım da yayınlayacağım başka şeyler var. Belki bu hafta yakalayacağım, yabancı şeyler oldu.

Oh, ve yorumlarda birileri birkaç gün geri başka bir kumaş haftası istedi ve iyi, satıcı Atticcon yukarıdaki mavi ipek de dahil olmak üzere bir ton vintage kumaş listeledi. Mavi-Gri * Dokulu * İpek. Mmmmmm. Belki de benim iyiliğim “Japonya’ya gidene kadar hiçbir kumaş satın almıyorum” niyeti bu hafta bir egzersiz yapacak.

Unuttuğum başka bir şey var mı? Yorum bırakın ya da bana e-posta gönderin …

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

En Son DuroAugust 1, 2006
Cüzdandaki güveler [Dikkat: Uzun Giriş] 2 Temmuz 2007
Tüm Linktastik Perşembe günlerinin annesi 3, 2008

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>