Matt Ferguson Poster Stili ve Resim

Matt Ferguson Poster Stili ve Resim

Matt Ferguson Poster Tasarımı
Matt Ferguson, çok popüler olduğu Marvel Studios’tan başka bir şey için düşmüş çarpıcı posterler üreten İngiltere merkezli parlak bir illüstratör. Yıldız Trip franchise’ın yanı sıra Hellboy’un yanı sıra diğer iyi kurulmuş filmlerin yanı sıra TV özellikleri için resmi sanatı şekillendiriyor.
Kendisini “büyük bir inek ve ücretsiz zamanımda geeky sanat yapmak gibi” olarak açıklıyor.
Bunlar ücretsiz zamanınızda gerçekleştirilecek bir stil, değil mi?

Ancak, pop kültür endüstrisinde mesleğini tanıtan bu samimi coşku. Bu, Marvel gibi büyük işlerle çalışmaya yol açtı. Başarı hikayesi neredeyse bir klişe. Çalışmaları internette viral hale geldi ve sonuçta resmi sanat haline getiren Hulk filminin yapımcısına ulaştı. Gerisi dedikleri gibi tarih.
Stili minimalist bir teknik benimser, ancak sadece ilk bakışta. Daha yakından bakarsanız, eski bir kurum poster tasarım tarzına benzer şekilde temkinli detayları fark edeceksiniz.
Yeteneğini temsil ettiği eserler, orijinal Avengers montaj posteri, Fog Motion Picture posteri ve Iron Guy 3 teaser posteri.

Hevesli bir Trekkie olarak, Eminim Star Trip için çalışmalarını bir rüya görüyor. Greg Capullo’nun çalışmasını, sanatçı olmaya son verme dürtüsüne yumurtlamak için nitelendiriyor. Bunun için Tanrı’ya teşekkürler, çünkü resimlerinin her biri duvarınızda çerçevelenmesi gereken bir sanat eseridir!

0/5 (0 yorum)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>