Ücretsiz Haftadan Ücretsiz – Ücretsiz Photoshop Tişörtleri Yazdır “Hipnotik Maymun”

Ücretsiz Haftadan Ücretsiz – Ücretsiz Photoshop Tişörtleri Yazdır “Hipnotik Maymun”

Ücretsiz Photoshop Tee Filkizler Yazdır “Hipnotik Maymun”
Bu haftanın tshirt fabrika ekibinden özel bir hediye olmadan sona ereceğine inanmayın. Çok sayıda ücretsiz kaynak var, ancak bunlara erişebileceğiniz son derece kısıtlı bir zaman penceresi olduğundan bunlar özeldir. Bu tişörtler baskılarını genellikle bir hafta boyunca bir kuruş ödemeden alabilirsiniz, ancak genellikle bir maliyet etiketi içerir.
Bu haftanın tavsiyesi, orijinal grafik tasarımcı Vlad Isac’tan geliyor ve bu tasarımda münhasırlığa sahip olacaksınız, çünkü başka bir yerden satın alamayacaksınız. Ama aslında, şimdi ücretsiz olarak alıyorsunuz! Buna “Hipnotik Maymun” denir ve Tıpkı Vlad’ın tüm tasarımları gibi Adobe Photoshop’ta üretildi. Bu, Blog’da Ücretsiz Hafta ”bölümünde yer alan ikinci stilidir, bu yüzden hayranıysanız, etrafta dolaşmalısınız – koleksiyonundan diğer eserler tekrar sunulmalıdır.
İndirme için sunulan veriler, şeffaflık ile TIFF formatında bir katmanlı veridir. Bu DTG baskı için mükemmeldir. Ancak ekran baskısında bir profesyonel iseniz, katmanlı verileri PDF biçiminde isteyebilirsiniz.
Vlad’ın stilleri, paralel bir dünyada kasırga bir deneyim gibi görünüyor, burada aydaki inişin Godzilla ve arka planda Nefertiti tarafından rahatça gittiği kozmik enerjilere dokunabileceğiniz. Trippy, değil mi? Sınırsız yaratıcılığını sevmelisiniz ve önde gelen inanca karşı gelebilecek bir dizi eksantrik kavram önermek için cesaretler almalısınız.

0/5 (0 yorum)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>