Rebecca Dale tarafından çekilen kapalı gidip

Rebecca Dale tarafından çekilen kapalı gidip

Şapka: J. Team (ayrıca bu renkte de beğenir; burada ve daha fazla aşağıda benzer) | Coat: Club Monaco (çevrimiçi olarak satıldı, ancak hala mağazalarda sunuldu; bahar için bu kırpılmış versiyon gibi) | Gömlek: Brooks kardeşler | Pantolon: Muz Cumhuriyeti | Ayakkabılar: Kate Spade (eski ancak burada, burada ve daha fazlası aşağıda) | Kemer: Muz Cumhuriyeti (tam burada ve burada benzer) | Kolye: Ruby Kats | Yüzükler: Gorjana | Lehçe: Essie (A listesi)

● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ●

Büyük olasılıkla ofiste bir beyzbol şapkası spor yapmayacak olsanız da, işe gidip gelme sırasında yönleri cesaretlendirirken saçlarınızı incelemek kesinlikle harika bir yöntem olabilir. Çünkü her şey budur – işlevsellik. Bunun ne kadar şık ve bu kadar lezzetli birçoğuyla tam olarak ilgisi yok (aşağıya bakınız). Evet. Burada sadece yüzde 100 kör pragmatizm.

(Ama cidden tam olarak nasıl adorbs?)

(Sadece “Adorbs” bestelediğim için kendimi sevmiyorum.)

Mutlu Pazartesi!

P.S. Longchamp hediyesine girmediyseniz… iyi, bunu hemen onarmanız gerekir. Longchamp’ın ikonik Le Pliage Tote’unun 20. yıldönümü onuruna, bu güzelliklerden birini üç şanslı okuyucuya sunuyorum. Giriş aptalca kolaydır. Ayrıntılar için aşağıya bakın!

Gönderiyi Alın:

Longchamp Le Pliage, yolun hediye kurallarını taşıma:

Aşağıdaki Rafflecopter widget’ını kullanarak, aşağıdakilerin her türlü türünü yaparak adınıza altı kez çekilişe girebilirsiniz: (1) Instagram’daki TCC’ye uyun; (2) Facebook’ta TCC’yi takip edin; (3) Twitter’da TCC’yi takip edin; (4) Pinterest’te TCC’yi takip edin; (5) Bloglovin’de TCC’yi takip edin; ve/veya (6) hediye hakkında tweet.

Hediye 27 Mart 2014 Perşembe günü saat 17: 00’de kapanıyor.

Üç kazanan Rafflecopter ile yeterlilik girişlerinden rastgele seçilecek.

Her şampiyon, seçtikleri renkte bir Longchamp Le Pliage Big Comport alacak.

Kazananlar 48 saat içinde bilgilendirilecek.

Bir Rafflecopter hediyesi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>