9 Geleneksel Bahar Önlükleri Anneler Günü için ideal

9 Geleneksel Bahar Önlükleri Anneler Günü için ideal

Elbise: Staud (bunu da seviyorum) | Ayakkabılar: Veronica sakal | Çanta: Binetti gibi (burada benzer) | Katmanlı Kolyeler: Kenneth Jay Lane & Shashi | Güneş gözlüğü: Marc Jacobs (eski, benzer)

Birçok annenin zafer günlerinin anılarında eğlendiğini hayal ediyorum – kızlarının gardırobunun otoriter yöneticileri olduklarında ve her gün endişe veya şikayet olmadan onu lanet bir kek gibi koyabilirler. Ahh ne mutluluk. Anneme göre, bunlar gerçekten günlerdi. Bilirsiniz, tüm beyaz eyeliner, kelebek klipleri ve spagetti kayışları olmaya başlamadan önce, evimiz annemin beni her sabah değiştirmeye ve bugüne itiraz etmesini içeren bir savaş bölgesine dönüştürüldü. Gerçekten, gerçekten sonsuza kadar kaçtığım gündü.

Tabii ki, annem için, beni küçük bir çocuk gibi giydirmenin görkemli günleri pembe ima etti. hepsini. Aslında, giysilerin gençlerime kadar pembe dışında renklerle bile geldiğini anladığıma inanmıyorum. Muhtemelen, annemi tüm kız gibi şeyleri yapmak için tek bir atış olarak bu terzilik şansını almaya zorlayan tek kadın olduğum gerçek. de öyle yaptı. hepsi.

Gardırobum artık sadece pembe, dantel ve çiçeklerden oluşmakla birlikte, hala klasik, kadınsı silüetlere ve kibrit-matchy için patolojik yakınlığım için derin oturmuş cazibe için onu suçluyorum. Kaçamıyorum. Ben de uzun süredir beyin yıkamıştım, en kötü yanı da bu konuda bile kızmadığım. Sartorial Stockholm Sendromu mu? Muhtemelen. Ne yazık ki, geleneksel kadınsı titreşimler beni her seferinde alıyor.

Bugünün 30 elbisesinde Anneler Günü tarzında yayınlandığı gibi, Lady’ye özel gününde istediklerini sağlamak ve son zamanlarda Shopbop’ta istiflediğim aşağı doğru lezzetli geleneksel bahar önlükleri sayesinde sunuyorum. , bu görev basittir. Aşağıda, Anneler Günü için ve ötesinde ideal olan tercih ettiğim kadınsı bahar elbiselerimi yuvarladım.

Elbise: Staud (bunu da seviyorum) | Ayakkabılar: Veronica sakal | Çanta: Binetti gibi (burada benzer) | Katmanlı Kolyeler: Kenneth Jay Lane & Shashi | Güneş gözlüğü: Marc Jacobs (eski, benzer)

Bu yazıda ortaklık için ShopStyle’a teşekkürler!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>