Amazon’dan

Amazon’dan

Merch tarafından Talep Üzerine Baskı Amazon
Talep üzerine baskı piyasası çok büyük oldu. Redbubble, Society6, Teespring, Designbyhumans, Zazzle, Maşbir ve diğer birçok kişiye sahibiz. Ancak büyük bir oyuncu 30 Eylül 2015’te sahneye adım attı – Amazon’un Merch’i. Sadece tişörtlere odaklanan hizmetin sıfır yatırıma ihtiyacı var. Amazon hakkında konuştuğumuz gibi, süreç son derece basittir ve hemen sunmanızı sağlar.

Diğer kapsül siteleri ile aynı avantajları sunar, ancak Amazon’un Merch’i mükemmelleştirir ve hizmette mükemmeldir. Basit, sezgisel ve kullanımı basittir. Sanat eserinizi şimdi yükleyebilir ve gün sonuna kadar milyonlarca ziyaretçiye sunulan sitede bir ürün olarak sahip olabilirsiniz. T-shirt/renk türünü seçtikten ve açıklamayı ekledikten sonra ürünün malzeme politikalarına göre gözden geçirilir. Eğer iyi olursa, Amazon’da bağımsız bir ürün haline gelir. Blogunuzda, sitenizde, tanıtım için sosyal ağda kullanabileceğiniz sadık bir sayfaya sahip olacaktır.

Tam buradan tatbikatı anladınız: Müşteri tişörtünüzü sipariş eder, Amazon bunu yazdırır, siparişi işler, gönderir ve her türlü müşteri bakımını işler. Fantastik olan, ürünlerinizin de ana nakliye ile sunulmasıdır. Bunun da ötesinde, satışlarınızı izleme, ihtiyaç duyulduğunu karşılaştırma ve geliştirme, gelirinizi artırma ve geliştirme seçeneğine sahipsiniz.

Oldukça yeni olan şey, 60 gün içinde sunmazlarsa tişörtleri/tasarımları ortadan kaldırmalarıdır. Bu, spam’i kontrol altında tutmak için bir yöntemdir. Amazon sizi kesinlikle birçok tasarım atmaya motive etmeyecek. Amazon’u zaten anladığınız için neden bir niş keşfetmiyorsunuz?
Başka bir şey, bunları bir tedarikçi olarak ve tek distribütör olarak kullanmaktır, çünkü bağımsız etiketlere kıyasla veya sıfırdan bir iş kurma ile karşılaştırıldığında solgunlaşır. Ürününüzü müşterilere götürmek için Amazon One Channel’ı daha düşünün. Çevresinde uzun süredir devam eden bir marka geliştirmeyi beklemeyin. Bunun yerine, zaten yerleşik isminizi dünyanın en büyük satın alma platformunda tanıtın. Tabii ki, aynı şekilde günlük işinizin yanında sadece bir kazanç kaynağı daha düşünebilirsiniz. Gerçekten kaybedecek bir şey yok.
Tüm bu fantastik şeylerden sonra, birkaç olumsuzluklara hitap edelim. Talep üzerine yazdırır ve yüksek kalite en iyisi değildir. Beklentilerinizi de yüksek almadan önce, bazı örnekleri sipariş edin ve seçimlerinizi ilk elden ağırlık verin.
Ve bir şey daha, hizmetin şu anda yalnızca davet isteği ile sunulmasıdır. Amazon, satıcıların belirli bir yüksek kalite ve profesyonellik seviyesini tatmin etmelerini sağlamak istiyor, bu yüzden herkes hemen bir şey sunamaz. Bunun böylesine ezici bir başarı ile böyle harika bir etkiye sahip olmasını beklemediklerine inanıyorum, bu nedenle birçok kısıtlama.
Bu zihni tutarak, Amazon’un uzak olmayan bir gelecekte hizmeti ücretlendirmesini beklerdim, bu yüzden avantaj sağlayın ve şimdi ücretsizken şapkanı sese atın.
Gelecekteki gönderilerimizde, deneyimli satıcıların deneyimine dayanan Amazon’un Merch hakkında daha spesifik ayrıntılara odaklanacak, örneğin: strateji, tanıtım, tasarım stilleri, fiyatlandırma, tişört stillerinizi tam olarak nasıl alacağınız yanı sıra daha fazlası.

0/5 (0 yorum)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>