Güncellenmiş Shirting + Dantel Kalem Etek

Güncellenmiş Shirting + Dantel Kalem Etek

İşlemeli Üst: Ekipman (Satılık!) | Kalem Etek: DVF (Satışta!) | Çıplak Pompalar: Charles David Maxx (Satışta!) | Güneş gözlükleri: Marc Jacobs (burada benzer!) | Çanta: Dolce & Gabbana | Dudak Renk: NARS (Satışta bu seti seviyorum!)

< >

Öncelikle, bugün Norstrom Yıldönümü satışına erken kazanç erişiminin son günü ve bugünün yayınında kullandığım şey satışa dahil edildi! Eğer bir kart sahibiyseniz (ya da biriyle inanılmaz derecede dostça!) Taşkın kapıları yarın açılmadan önce favorilerinizi kapmalısınız ve işler daha da hızlı sunmalısınız. Kart sahibi değilseniz, takviminizi kaldırın ve şimdi karbo paketlemeye başlayın. Harika bir Cuma olacak.

Bahar desen notumdan anladığınız gibi, Shirting gerçekten bir an (veya daha çok bir devrim gibi!) Ve yeterince alamıyorum. Beni geleneksel net bir düğmeyi severken, şimdi bu iş için (ve oyna!) Zımbalar cephaneliğinizi tatmin etme zamanı. Bu sezonun çağdaşları geleneksel erkek giyim phirtingini, çan kollarının eklenmesi, fırfır detayları, nakış, adını veriyorsunuz. Sergi A: Bu çizgili düğme, işleri gerçekten bir çentikle başlatan ince nakış detayları ile aşağı. Sergi B ve C: Bu fırfırlı düğme aşağı (bunu Instagram Live’m’dan hatırlayın?!) Ve bu taraklı düğmeli. Tüm bu tişörtler, iş gardırobunuzu artan kaşlar olmadan ciddi bir stille aşılar. Aşağıdaki tercih ettiğim “klasik tişörtlerle” çok daha fazla göz atın!

Önceki madde

1/23

sıradaki eşya

Aynı şekilde, bu dantel kalem eteğinin Nordstrom yıldönümü satışından tercih edilen alımlardan biri olduğunu söylemeliyim. DVF parçalarını böyle bir indirimle keşfedebilirsiniz ve bu güzellik hakkında yeterli harika şeyler ifade edemiyorum. Etek, bir rüya gibi uyuyor ve biraz streç (cilt sıkı olmadan), bu da onu gezegendeki en rahat kalem etek haline getiriyor.

Son olarak, bu çıplak pompalar! Dürüst olmalıyım, bu yavrularda 70 $ ‘lık maliyeti tanımladığımda biraz dikkatli oldum. Ancak, bazı ziyaretçilerimin (özellikle son mezunlar olanlar!) Her zaman uygun fiyatlı ayakkabı önerileri istediklerini anlıyorum, bu yüzden bunları test etmek ve rapor vermek istedim. Onları bütün gün kullandıktan sonra, onlara sağlam bir iki başparmak yukarı sağlayabilirim! Bu özel Charles David Pointy-Toe Pompası, kesinlikle dört olağanüstü renkte mevcuttur, bu nedenle yeni başlıyorsanız ve ofis için uygun fiyatlı bir topuk bulmaya çalışıyorsanız, bunları listenize ekleyin. Bütçe dostu hakkında konuşursak, son Publis’i incelediğinizden emin olunH, tüm keşfediler 50 doların altında!

İşlemeli üst: Ekipman (satışta!) | Kalem Etek: DVF (Satışta!) | Çıplak Pompalar: Charles David Maxx (Satışta!) | Güneş gözlükleri: Marc Jacobs (burada benzer!) | Çanta: Dolce & Gabbana | Dudak Renk: NARS (Satışta bu seti seviyorum!)

< >

Previous Article
Next Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>