Gordon Holden

Gordon Holden

Bir şeyler tutan insanlar sizi bir süre önce Gordon Holden ile tanıştırdık ve bir mil uzakta oyuncakları farklı ve orijinal sanat türünü görebilirsiniz. Son zamanlarda önde gelen Dazed ve Confused Magazine’de yer aldı ve burada son işinin “Şeyleri Tutan” ın arkasındaki fikir hakkında biraz konuşuyor.
Genel olarak ve belirsiz olanı, aynı zamanda Gordon, resminin çoğunda, konuların ellerinde bir şey tuttuğunu gözlemledikten sonra galeriyi bir araya getirdi. Art’ı arayabilir ya da kasıtlı olarak veya istemeden arayabilirsiniz – resimler, söylediği gibi birçok çıkış için otomobillerdir ve bunların birçoğunun sanat, reklamlardan tam olarak nasıl oluştuğunu tam olarak tanıma manzaralarıdır. ürünler veya sadece sıradan fotoğraflar. Görüntüler algınızın emrinde. Buradaki iş hakkında çok daha fazla baktım.
Bir şeyleri tutan şeyleri tutan insanlar

0/5 (0 yorum)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>