Siyah koşu şortları ile ne giymeli? : Erkekler için 7 şık kıyafet!

Siyah koşu şortları ile ne giymeli? : Erkekler için 7 şık kıyafet!

Siyah koşu şortları ile ne giymeli? : Erkekler için 7 şık kıyafet!
12/08/2022, Alanic Global tarafından gönderildi

Sabit bir çalışma rutininiz var mı? Jogs için dışarı çıkın mı yoksa düzenli olarak mı koşuyorsunuz? O zaman, bir çift siyah koşu şortu, sahip olması gereken her fitness bilinçli adamın bir şeydir. Burada, erkekler için siyah fitness şort taşımak için en son moda trendlerinden bazılarından bahsettik. Bir şirket sahibiyseniz, koşu şort arayışında, şık koşu kıyafetlerini içeren geniş bir fitnesswear koleksiyonuna sahip iç çamaşırı satıcıları arasında en iyisi olarak kabul edilen bir giyim tedarikçisi ile iletişime geçin.
Kırmızı Tank ve Siyah Şort
Parlak kırmızı tankınızın altında esnek siyah koşu şortlarınızı giyin ve bir suave ve Runner’ın görünümünü elde etmek için bu kıyafeti siyah spor ayakkabılarla birleştirin.
Gri tişörtlü
Koşu saatleriniz için giyecek bir şeyler mi arıyorsunuz? Fitness tarzı ifadenizi yükseltmek için rahat siyah şort ve beyaz spor ayakkabılarla nefes alabilen gri tişörtünüzü bir araya getirin.
Beyaz tam kollu tişört ile
Siyah beyaz, asla yaşlanmayan klasik kombinasyondur. Serin ve moda görünmek için havadar siyah koşu şortları ve beyaz koşu ayakkabıları ile tam kollu tişörtünüzü beyaza giyin.
Çift tonlu tanklı siyah şort
Bu sabah belirgin bir kıyafet giymek ister misiniz? Siyah ve pastel yeşil, lacivert ve beyaz, turuncu ve siyah veya diğer ilginç kombinasyonlar gibi çift tonları gösteren bir tank üstü seçin. Uber-cool görünmek için bu tankı hafif siyah şortlarınız ve siyah spor ayakkabılarınızla eşleştirin.
Gri Hoodie ile
Biraz daha soğuk havada koşmaya mı gidiyorsunuz? Ardından, nem uyandıran siyah şortunuzu rahat bir gri kapüşonla birleştirdiğinizi ve koşucunuzun görünüşünü sinirlendirmek için beyaz renkte koşu ayakkabılarını attığınızı söylüyoruz.
Neon yeşil koşu ceketi ile
Sonbahar veya kış aylarında bir koşu seansına mı çıkıyorsunuz? Genişletilebilir siyah fitness şortlarınızı açık yeşil gölgede çalışan bir ceketle eşleştirin ve koşu topluluğunuzu sallamak için karanlık spor ayakkabılarınızı bağlayın.
Siyah fitness şortlu ikili renkli koşu ceket
İki rengin harmanlanması, koşu ceketlerinde harika görünüyor. Rahat siyah şortlarınızla siyah ve yeşil, kırmızı ve siyah, bordo ve beyaz veya gölgelerin diğer göz alıcı füzyonunun bir kombinasyonunu gösteren bir ceket spor yapabilirsiniz. Bu koşu kıyafetini beyaz veya siyah koşu ayakkabılarıyla tamamlayın ve bacaklarınızı stil ve güvenle değiştirmeye hazırsınız!
Erkekler için koşu şort satın almaya meyilli bir perakendeci olarak, bir havlu üreticisi olarak eşit derecede telaffuz edilen bir giyim üreticisi ile ilişki kurmalısınız. Böyle bir dış giyim sağlayıcının geniş fitness giyim koleksiyonu, size özellikle koşu amaçlı inşa edilen ultra havalı şort, tişört, ceket ve diğer aktif giyim ödünç vereceğinden emindir.
Etiketler:
Banyo Havlu Üreticileri
spor salonu havlu üreticisi
iç çamaşırı üreticileri
iç çamaşırı satıcıları
iç çamaşırı
havlu üreticisi
havlu üreticileri
Toptan iç çamaşırı üreticileri
toptan kadın iç çamaşırı

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Site URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Site URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>