Üç Yol Giyin: İki Alın – Müşteri Tatmin Etme

Üç Yol Giyin: İki Alın – Müşteri Tatmin Etme

Bu haftanın ikisini alın Wear It Üç yöntem, dün gördüğünüz pembenin yanı sıra pembe ve donanma ceketi çok daha geleneksel bir iştir. Bir müşteri toplantısına gittiğinde, dikkate değer renk kombinasyonlarını veya desenleri azaltmak için genellikle harika bir kavramdır. Bu durumda, ceketin tüm konuşmaları yapmasına, özel bir donanma elbisesine atmasına ve bazı altın takılarla cazını (biraz) yapmasına izin verdim. Bu kıyafetler, dün görülen polka nokta eteği kadar (veya yarın için güvertede olanlar) sayfadan atlamasa da, kesinlikle daha az olabilecek bir işaretçi.

(Ayrıca, son fotoğrafta neden hayali bir sigara tuttuğumu merak ediyorsanız, gerçekten hiçbir açıklamam yok…)

Ve benim gibi, “Casual Friday” ın yaz organizasyonunun tüm zamanların en harika hediyelerinden biri olduğunu düşünüyorsanız, yarın üçüncü taksitimiz için bizi izlemeye devam etmek isteyeceksiniz. Cuma günü rahat, insanlar. İşler wiiiiiild alacak (en azından ofis için).

Ceket: J. Team (burada veya burada benzer); Elbise: J. Team (benzer); Ayakkabılar: Ann Taylor; Kolye: RJ Graziano (burada benzer); Küpe: Altın Gözyaşı; Manşet bileziği: J. Team (benzer); Lehçe: Essie (Fiji)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>