Kış tarihi için nasıl elbise nasıl yapılır

Kış tarihi için nasıl elbise nasıl yapılır

< >

Görünüşü alışveriş

Hava durumu sıcak ve güzel olduğunda ne giyeceğini bulmak çok basittir; Ancak, bir kış randevusu için tam olarak nasıl elbiseyi merak ettiniz mi? Kış tarihi için ne giyeceğiniz konusunda zor zamanlar geçirdiğinizi hiç keşfettiniz mi? Sevgililer Günü yaklaşırken, eminim ki birkaçınız soğuk sıcaklığı düşünürken giyilecek en iyi kıyafetleri keşfetmekten heyecan duyuyorsunuz. Çok sevimli görünmenin yanı sıra bir araya getirmek istiyorsunuz, ancak aynı şekilde paketlemek ve sıcak kalmak istiyorsunuz. Tam burada, aynı şekilde şık görünürken sizi sıcak tutacak kış tarihi için tam olarak nasıl elbiseleyebileceğinize dair bazı ilham verici konseptler var.
Şık, modaya uygun ve hava durumu uygun olan kış tarihleri ​​için giyebileceğiniz çok sayıda farklı kıyafet stili var. Tamamen siyah bir kıyafet dikkate alınması gereken basit bir görünümdür. Tamamen siyah bir kıyafetle asla yanlış gidemezsiniz. Bu yazıda görebileceğiniz gibi, burada Maryland’deki soğuk hava durumu için uygun ve uygun olan tamamen siyah bir görünüm kullanıyorum. Sevgililer Günü durumunda, Amina Muaddi topuklarımı kullanarak bir renk patlaması ekledim. Sevgililer Günü Tarih Gecesi, pembe renklerin yanı sıra kırmızı renklerle ilgili olmak zorunda değil. Güçlü renkler kullanma hayranı değilseniz, nötr veya koyu renkleri tercih edebilirsiniz. İnce bir renk dokunuşu istiyorsanız, bunu renkli topuklu ayakkabılar, paltolar, blazerler veya aksesuarlar ekleyerek yapabilirsiniz.
Partnerinizle birlikte kışlık bir tarih gecesinde yapabileceğiniz çok şey var. Zarif bir restoranda harika bir akşam yemeği yiyebilir, filmlere gidebilir, biraz dondurmadan zevk alabilir ve hatta büyük dinlendirici kışlık ceketinizde bir yürüyüşe çıkabilirsiniz. Hatta unutulmaz bir tarih gecesi yapmak için tarihinizi dış buz pateni macerasına bile davranabilirsiniz. Etkinlik için ideal kıyafetlerle tamamen giyindiğinizden emin olun.

Tam işte, bir sonraki soğuk hava tarihinizde ne giyeceğinizi anlamanıza yardımcı olmak için en iyi kış tarihi kıyafet parçalarından birkaçı:
1) HARDIGAN: Sizi sıcak tutarken görünümünüze eğlenebilecek zarif hırka inanın. Giymek için mükemmel bir parçadır, çünkü tek başına veya kışlık ceketinizin altında ek bir katman olarak kullanılabilir. Bu şekilde, şık görünürken sıcak kalacaksınız!
2) BURTLENECK: Bir balıkçı yaka sweatshirt de aynı şekilde paltonuzun altında ekstra bir katman olarak iyi çalışır. Sizi tedirgin veya sıcak hale getirebileceği için iyi kalın olmayan birini seçmek en iyisidir. Ayrıca, desenli veya parlak balıkçı yakalı sweatshirtleri deneyin ve onları deri pantolon, küçük etekler veya üzengi tozlukları ile eşleştirin.
3) Sweatshirt Elbise: Sweatshirt elbisesi, katmanlarla da hantal olmadan rahatlamanın yanı sıra sıcak olduğu için harika bir kış tarihi kıyafetleridir. Bu shoko sweatshirt elbisesi bir sonraki randevunuz için en iyisidir. Üstte ve iyi olmadan sıcak, rahat ve zarif. yanı sıra, botlardan tozlukların yanı sıra topuklara kadar her şeyle tamamen gider!
4) Blazer: Hava durumu donuyorsa, tüm gün kışlık ceketinizi giymek için gerektiğinde inanılmaz derecede soğuk değilse, bir elbise veya denim ve botlarla şekillendirerek bir blazer kullanmayı deneyin. Blazerler, kıyafetlerinizi sıcak kalmayı şekillendirmek için mükemmel bir yöntemdir. Klas göründüğü için tercih ettiğim kış tarihi kıyafetlerimden biri!
5) Ceket: Bir ceket, kış tarihinizde sıcak kalmak için en iyi yöntemdir. Tüm zaman boyunca rahat ve rahat olmanızı sağlayacaktır. Ayrıca, katlar, donatılmış veya büyük bir kat seçebileceğiniz için kış tarihi kıyafetlerinize menzil eklemek için mükemmel bir yöntemdir.
Kimse, daha az hissettikleri bir kıyafet giymemelidir. Mükemmel hissettiğiniz bir şey giymek çok önemlidir ve bu da tarih geceniz ve konum için uygundur. Önemli olan tek şey, kıyafetlerinizin sizin için ideal görünmesi ve size bu güveni ortaya çıkarmasıdır.
Bu kış bir randevu gecesi için ne giymeli

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>