Hayır Tişörtleri Kör Çocuklar İçin Çapa Merkezi Destekler

Hayır Tişörtleri Kör Çocuklar İçin Çapa Merkezi Destekler

Yardım Tesli Giyim Markası İlham Giysileri Kör Çocuklar İçin Ankraj Merkezi Destekler
Cory, amacı, dünyada bir fark yaratmak için mahallelere ilham vermek ve tam da bunu yapmaya çalışan kar amacı gütmeyen kuruluşlara anlayış getirmek olan Inspire Garments Company adlı giyim markasının arkasındaki yenilikçidir. Sonuç olarak, gelirlerin% 10’u onlara bağışlanır.
Crewnecks, bağımsız ticaret, süper yumuşak ve sıcak ve aynı zamanda çok daha ince olmayan bir şekilde ince/atletik bir şekilde daha fazla ince olmasa da, çok daha fazla ince/atletiktir. SM’den 3xL’ye boyutları.
Çapa stili, bu yıl bir Heather Navy tee ve beyaz bir tişörtle piyasaya sürülen The An’ın yıldızı ve bunu satın alarak, gelirin bir kısmını Colorado’daki kör çocuklar için Ankraj Merkezi’ne bağışlarsınız.
İlgilenenler için, sweatshirt Mayıs sonuna kadar 10 dolara satışa sunuluyor, bu yüzden inceleyin! (Kod hemen kasada kullanılır) Böylece tüm kutlamalar kazanır!

Giyim markası için resmi sayfa ilham clohing

0/5 (0 yorum)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>