İlk dans sınıfına mı gidiyorsunuz? İşte ilk dans sınıfınıza ihtiyacınız olan şey

İlk dans sınıfına mı gidiyorsunuz? İşte ilk dans sınıfınıza ihtiyacınız olan şey

? İşte ihtiyacın olan şey
11/06/2020, Alanic Global tarafından gönderildi
Biz her zaman elimde tayt veya mayo çekmecesi olmadığı anlamına gelen dansçı değiliz. Ancak, bir dans sınıfı da ortalama eğitim oturumunuz değildir. Dönüşlerden ve sıçramalardan vücudunuzu asla hayal edemeyeceğiniz şekilde hareket ettirmeye kadar, her hareketin önüne gelmezken hareketlilik sunan bir dans kıyafetleri toptan satışını spor yaptığınızdan emin olmak isteyeceksiniz.
Rahat
Sıkı bir tepeye giriyorsanız, nefes alabilen ve esnek olduğundan emin olun. Çok fazla terlemeyeceğinizi ve koltuk altı lekesi sizi hasılat vereceğini biliyorsanız, kolsuz bir şey tercih edin. Müziğe terleyeceksiniz, bu nedenle üst katmanlar mükemmel bir seçimdir, böylece vücut sıcaklığınız sınıfta yukarı ve aşağı doğru ilerledikçe değiştirebilirsiniz. Bir sweatshirt, uzun kollu gömlek veya fermuarlı kapüşonlu, seansın sonunda sadece ısınırken ve bekleme süresi sırasında sahip olmak güzeldir.

Hareketli ve esnek pantolon
Harika hissettiğiniz herhangi bir stili seçin. Herkesin seçimleri var: ter pantolon, capri, kargo tarzı, geniş bacaklar, alevli pantolon ve tozluk hepsi işe yarıyor. Hızlı ısınırsanız herhangi bir uzunlukta spor şortları. Sadece pantolonunuzun güvenlik amacıyla çok uzun olmadığından emin olun, ayaklarınızın herhangi bir tökezleme korkusundan kurtulmasını istersiniz, böylece tüm hareketlerinizi olduğunuz zarif dansçı gibi liberal olarak uygulayabilirsiniz.

İç çamaşırı
Giyim değişikliğimizle unutacağımız başka bir öğe, ancak temiz bir çifti çifti, pişmanlık ve rahatsızlık yerine gün batımından zevk alabilirsiniz. Dans ederken uyum sağlanması gerekmeyen altgözü seçin.

Alanic Global · İlk dans sınıfınıza gidiyorum, ihtiyacınız olan şey budur
Hafif, destekleyici ve rahat ayakkabılar
Koşucular veya spor ayakkabılar iyidir. Çok ince tabanlar ayaklarınızı atabilir, ancak çok hantal ayakkabılar külfetli olabilir. Yapılacak en büyük şey, özellikle bir hasar geçmişiniz varsa, ayaklarınız için en iyi çalışan bir ayakkabınız olması için ayakkabılarınızı doğru bir şekilde takmaktır. Ayak koşullarınız varsa (bunyonlar, yüksek kemerler veya düz ayaklar), ayakkabının özel bir uyumundan yararlanabilirsiniz ve bu ayakkabıya sahip olmak dans sınıfından zevk almanızı derinden artıracaktır.
İşletme sahipleri artık tüm dans meraklıları veya yeni başlayanlar için mağazanıza yepyeni bir bölüm ekliyor. Toptan egzersiz kıyafetleri üreticilerinin destek ekibiyle iletişime geçin ve toplu siparişinizi yerleştirin.

Etiketler:
Dans kıyafetleri üreticileri
Dans Giysileri Toptan
Dans ayakkabıları toptan
Toptan egzersiz kıyafetleri

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>