Bu yayınlar gibi haftalık haber güncellemesi

Bu yayınlar gibi haftalık haber güncellemesi

? Twitter veya Facebook’ta bize uyun – bu, okuduğumuzun düzenlenmiş versiyonudur! (Aynı şekilde, Corporetteals Twitter feed’imizle harika bir satış duyarsak tweet atıyoruz.) Aynı şekilde Pinterest’te, Instagram’da veya RSS feed’imizle de bize uyabilirsiniz.
Lucky size bir tasarımcının sahte olmasını tam olarak anlatır.
Net-A-Porter’ın yanı sıra Yoox’un birleştiğini bildiriyor.
Byrdie sizi Yoga Yöntemi ile anlaşma ile tanıştırır.
NewSwhistle, alıcıların tek bir yerde keşfetmelerini sağlayarak kadınlara ait/kadın liderliğindeki hizmetleri artırmayı amaçlayan yeni bir internet pazarında Pink51’den Ann Lawrence ile konuşuyor. (Ayrıca gelirlerinin% 10’unu “kızları teşvik eden hayır kurumlarının yanı sıra kadınların ekonomik ilerlemesinin yanı sıra liderlik başarısına” bağışlarlar.)
Wall Street Journal, şirketlerin kadın çalışanlarını tam olarak nasıl desteklediğine dair bilgi toplayan yeni bir web sitesi olan Inhersight hakkında rapor veriyor. Bireyler şu ana kadar binlerce puan aldı.
Guardian (yakın zamanda yapılan bir ankete göre), “Kadınların istediği çok daha fazla zaman değil, çok daha fazla güç” (yazı bundan daha derine inse de).
Mevzuatın üstünde, Weil Gotshal, Funny Non April Fools’un e-posta şakası (ve firmanın nihai özürü) hakkında yorumlar. Ofis şakalarından bahsetmiş olmanın yanı sıra, güçlü italik personel, April Fools’un Günü şakası (NSFW) için gerçekten dışarı çıktı (ER, hepsi mi?).
Vanity Fair, ceza savunma avukatı Judith Clarke’ın işgaline bakar.
ScoopWhoop, Instagram ile bir sanatçı olan Rupi Kaur ve Waterloo Üniversitesi (Kanada) öğrencisi arasındaki mücadeleyi anlatıyor. Görünüşe göre, birkaç adet kan alanı rahatsız edici, çünkü resimleri (bir kurum projesinin bir parçası) devralmaya devam etti. Guardian’ın Jessica Valenti, erkeklerin eğlencesi için sunulmayan resimlerde göründüklerinde kadın bedenlerinin (emzirme, vb.) Doğal unsurlarında bir başka sosyal ağ örneği olduğunu belirtiyor.
İşte Jimmy Fallon ve Helen Mirren’den haftanın gülüşü.

Son zamanlarda Corporettemoms’da…
Tüm bu ev fotoğraflarını organize etmekten bahsettik.
Kat, hem momies hem de momy olmayanlar için bazı seçimler paylaştı.

Bir şey mi kaçırdık? Onları buraya ekleyin veya News@corpetette.com adresine gönderin. Sana teşekkürler! AYRICA: Bir anne misin yoksa anne mi? Corporettemoms’daki bu haftanın haber güncellemesini kaçırmayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>