Düşük Bütçe Planına Sahip Olun: Yine de Kişisel Etiket Giysileri Hattı

Düşük Bütçe Planına Sahip Olun: Yine de Kişisel Etiket Giysileri Hattı

Açabilirsiniz Düşük Bütçe Planı: Yine de Kişisel Etiket Giysileri Hattı Açabilirsiniz
20/05/2018, Alanic Global tarafından yayınlandı
Özel etiket, sonsuz bütçeleri olan büyük perakendeciler için ayrılmış bir faiz oranı. Perakende satış ortamındaki son değişimlerle, kişisel etiket artık daha küçük perakendeciler ve mağaza sahipleri için daha mantıklı.

“Özel” etiket ürünlerinin arkasındaki damgalama, tamamen hoşgörülüdür. Tasarım, tedarik ve müşteriniz için kişiselleştirilmiş ürünler üretme her zamankinden daha kolaydır. Bunlar, kişisel etiketin 2008’den bu yana yükselmesinin nedenlerinden sadece birkaçı ve yükselmeye devam ediyor. Piyasada sunulan ürünün yarısı kendi kişisel etiket etiketlerini getiriyor.

Başarılı kişisel etiket üretiminde faktörler
Özel etiket, küçük ölçekte rakipsiz miktarda yenilikçi yönetim sunar. Mağazanız için mükemmel ayakkabıyı keşfedemiyor musunuz? Kendi etiketinizle markalaşın. Mağazanızın ev marka ayakkabıları satmaması için hiçbir neden yok. İşte kişisel etiket başarısı için bir rehber.
Özel etiket, yüksek kaliteli standartları korurken sıkı bir rutin üzerinde üretilebilen ürünler için en uygun olanıdır. Kişisel Etiket Toptan giysiler üreticileri, perakende müşterilerini güvenilir, zamanında teslimat için garanti edebilmelidir.
Buna ek olarak, talep artışlarını karşılamak veya ürünün formülasyonunu perakendecinin isteklerine göre değiştirmesi için üretimi hızlı bir şekilde artırmak için çok yönlü olmalıdırlar. Perakendeciler, büyük ya da küçük olsun, tarlalarında saygın üreticileri ararlar. Ancak oldukça genç bir şirkette, sahiplerinin kendi itibarı firmanın kısa geçmişini telafi edebilir. Bu yüzden müşterilerinizi tedarik etmeye devam edin.

Alanic Worldwide · Düşük bütçe planına sahip: Yine de kişisel etiket giysileri hattı açabilirsiniz
Fiyat, başarılı kişisel etiket üretiminin daha önemli bir unsurudur. Maliyet, hem üreticinin hem de perakendecinin para kazanmasını sağlayan isim markaları ile olumlu bir şekilde karşılaştırılmalıdır. Genel olarak, toptan kişisel etiket giysileri satışları yüksek hacimli ancak sıkı marjlar sağlar, bu nedenle maliyet hesaplamaları çok önemlidir. Buna ek olarak, perakendeci genellikle kişisel etiket ürünlerinde isim markalarıyla aldığından yüzde 8 ila 10 daha yüksek bir gelir marjı görmeyi bekler. Kişisel etiket öğeleri için nihai satış maliyetini hesaplarken, üreticilerin özellikle kişisel etiket hattı için yapılan her türlü maliyeti düşündüklerinden emin olmalıdır. Bunlar, ürünü perakendeci özelliklerini karşılamak için uyarlamayı veya her perakendeci için özel ambalaj tasarlamayı içerebilir.
Kişisel etiket ürünleri için reklam programı iki bölümden oluşmaktadır: perakendecilerle sözleşme yapmak, belirli bir ürün için tedarikçisi olmanın yanı sıra perakendecinin bu ürünün nihai tüketicinin reklamını yapmasına yardımcı oldu. Küçük bir işletme perakendecilerle uğraşmada yeterlilikten yoksunsa, toptan kişisel etiket kıyafetlerinin satılması konusunda uzmanlaşmış distribütörleri veya danışmanları işe almak mümkündür. Teklif düşerse belirli bir perakendecinin etiketiyle ek ambalajın işe yaramaz hale geldiğinden, stokta tutulması gereken ambalaj miktarını belirlemek özellikle önemlidir.

Etiketler:
Özel Etiket Giyim Üreticileri
Özel Etiket Giysileri
Özel Etiket Giysleri Üreticiler
Özel etiket toptan kıyafetler
Toptan kişisel etiket kıyafetleri

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>