İş için En İyi Vegan Ayakkabıları

İş için En İyi Vegan Ayakkabıları

Geçmişte birkaç kez iş için en iyi vegan ayakkabılarını yuvarladık, ancak bir güncelleme için zamanın geldiğini düşündük – özellikle maalesef, bazı küçük markalardan bazıları Biz artık yer almadık. İşte bir bonus: Vegan ayakkabı ve aksesuar şirketleri de genellikle sürdürülebilirlik ve etik üretime öncelik veriyor.
En sevdiğiniz ofis dostu vegan ayakkabı ve aksesuar markalarınız nelerdir? Bunları ana akım sitelerden/mağazalardan satın alabiliyor musunuz yoksa daha uzmanlaşmış perakendecilerden almanız gerekiyor mu?
Amazon Essentials, Lifestride ve Anne Klein gibi “normal” markalardan bazı ayakkabıların vegan dostu olabileceğini ve Nordstrom ve Zappos gibi perakendecilerde ayakkabı ve çantaları malzemeye göre filtreleyebileceğinizi unutmayın. (Örneğin, Nordstrom’daki tüm sahte deri ayakkabılar.) Buna ek olarak, Mooshoes, Ethica ve Avesu gibi siteler birçok vegan markasını ve ürünü tek bir yerde bir araya getiriyor.
Bu yazı bağlı kuruluş bağlantıları içerir ve Corporette® bu yazıdaki bağlantılar aracılığıyla yapılan satın alımlar için komisyonlar kazanabilir. Daha fazla ayrıntı için buraya bakın. Desteğiniz için çok teşekkür ederim!
Amazon.com ve bağlı sitelere bağlantı vererek ücret kazanmamız için bir araç sağlamak için tasarlanmış bir bağlı kuruluş reklam programı olan Amazon Services LLC Associates Programına katılıyoruz.
Vegan ayakkabı için en iyi markalar iş için
Bazı belirli markaları vurgulamadan önce vegan olmayanları gözden geçirelim. Şefkatli dolaptaki bir yazıdan çizim yaparak, hayvanlardan yapılmış malzemelerin bir listesi var: deri, yün, süet, ipek, kaşmir, tiftik, alpaca, angora, kamgarn, serge, tweed, aşağı, kadife (sentetik olmayan tip), Gabardine (yün tipi), grosgrain (ipek tipi), Jersey (yün tipi), saten (ipek tipi).

BC ayakkabı

BC ayakkabılarının tümü% 100 zulüm içermeyen malzemelerden yapılmıştır: pamuk, rafya, jüt, bambu, geri dönüştürülmüş doğal lifler, poliüretan ve kauçuk (geri dönüştürülmüş kauçuk dahil). Sadece ayakkabı bileşenleri vegan değil, aynı zamanda onları birleştirmede kullanılan tutkal da, kazein, jelatin ve balmumu gibi hayvan türevleri içermez. BC ayakkabı stilleri, ortolit dolgu gibi özelliklerle konfor için tasarlanmıştır.

Resimli Lucky Day Boot – Basit ama şık – resmedilen Taupe’nin yanı sıra siyah patentte (bir ayak bileği botu için nispeten nadir, hayır?) Mevcuttur ve 6-11 boyutlarında gelir. BCFootwear.com’da 99 dolar.
Marka, Nordstrom ve Amazon gibi perakendecilerde de mevcuttur.
Veerah

Bu vegan, zulüm içermeyen marka, ayakkabılarını elma deriden (elma suyu endüstrisinin bir yan ürünü), geri dönüştürülmüş plastik şişeler ve alg köpükten (tabanca için) yapar. Şirket ayrıca gelirlerinin en az% 1’ini “sosyal etki nedenlerine” bağışlıyor.

Ayakkabıların yanı sıra Veerah, püsküller, ayak bileği kayışları ve broşlar da dahil olmak üzere onları vurgulamak için benzersiz, çıkarılabilir “aksesuarlar” satıyor. Ofisiniz için oldukça uygun değillerse, küçük masa-yemek eklemeleri olarak iyi çalışabilirler.
Resimdeki Vicky dairesi vegan mikrofiber süetten etik olarak üretilir ve yosun köpük tabanı vardır. Veerah.com’da 228 $ karşılığında 5-11 boyutlarında siyah da dahil olmak üzere dört renkte mevcuttur.
{İlgili: Denemek için 8 yavaş moda iş giysisi markası}
Ahimsa

Hindu ve Budist pratiğinin adını taşıyan Ahimsa, canlılara herhangi bir zarardan kaçınma uygulaması, dünyadaki% 100 vegan ayakkabı fabrikasına sahip – Brezilya’da ve üretimin çoğu elle. Ahimsa’nın pamuk tuvali ve poliüretan vegan deri de dahil olmak üzere malzemeleri “Devamını Oku” sayfalarında öğrenebilirsiniz.

Sade, monokromatik tarzı ile, resimde 772 unisex spor ayakkabı, son iş için spor ayakkabılarımızda iyi sığacaktı. Nefes alabilen vegan süetten yapılmıştır ve Ahimsa’nın web sitesinde 169 $ karşılığında altı nötr renkte 36-47 (ABD Kadın 5-16) boyutlarında mevcuttur.
Ahimsa ayrıca vegan aksesuarları yapar: kemerler, kart tutucular ve basit cüzdanlar.
{İlgili: İş için çevre dostu kıyafetler sunan 7 marka}
İş için en iyi vegan çalışma çantaları
Mat ve Nat

Mat & Nat, ayakkabı, çantalar ve daha fazlası için daha tanınmış vegan, zulüm içermeyen markalardan biridir-ve 1995’ten beri varlar! Ürünleri biyolojik olarak parçalanabilir PU’dan (poliüretan) ve% 100 geri dönüştürülmüş ön cam cam reçinesinden gelen PVB’den (polivinil butiral) yapılır. Tüm Mat & Nat Torbalarının astarı% 100 geri dönüştürülmüş plastik şişelerden elde edilir.

Resimdeki çanta, markanın PVB’den yapılmış allik suya dayanıklı el çantasıdır. Ayarlanabilir bir kayış ve iç ve dış ceplere sahip olan ve 11,5 x 8,5 x 2.75 inç ölçen çanta, Nordstrom’da 140 $ ‘dan işaretlenmiş 83 $ karşılığında satılıyor.
Mat & Nat Nordstrom, N’de mevcutturordstrom rafı ve Mat & Nat’ın web sitesi.
Rothy’nin

Herkes Rothy’nin ayakkabı yaptığını biliyor, ancak vegan çantaları (Kat geçen yıl bir tavsiye) iyi bilinmiyor. Çantalar, okyanusa bağlı deniz plastiği de dahil olmak üzere% 100 geri dönüştürülmüş malzemelerle sürdürülebilir bir şekilde örülür ve totes’tan kemer torbalarına ve nötrlerde ve eğlenceli, parlak renklerde birkaç stil mevcuttur.
Rothy’nin sürdürülebilirlik uygulamaları ve hedefleri hakkında sürdürülebilirlik ve SSS sayfalarında çok daha fazla bilgi edinebilirsiniz.
Resimli makine yıkanabilir (!) Hafif tote 13.6 x 6,7 x 12.8 inçtir ve 175 $ karşılığında dokuz renkte gelir. Rothy’nin ücretsiz gönderim ve ücretsiz iadeler sunar.

Not: Merak ediyorsanız, Allbirds ayakkabıları vegan değildir.
{İlgili: En İyi Zulümsiz Güzellik Ürünleri}
Stella McCartney

Stella McCartney’in tüm ürünleri vejetaryen dostudur-resmedilen tote yıllardır var ve harika incelemeler alıyor. Stellamccartney.com veya Nordstrom gibi mağazalarda bulabilirsiniz.
Gunalar

Gunas, New York’ta bulunan vegan ayakkabılar, çantalar ve cüzdanlar ve hatta birkaç sabun satan zulüm içermeyen bir markadır. Şirketin kullandığı malzemeler arasında pamuk tuvali, geri dönüştürülmüş plastik şişe astarı (rpet), geri dönüştürülmüş metaller (donanım için) ve hatta dut bitki yaprağı hamuru bulunur. Ürünlerdeki yapıştırıcılar hayvan yan ürünleri içermez ve iplikler ipeksizdir.

Resimdeki Miley dizüstü bilgisayar çantası (evet, vegan olan Miley Cyrus’un adını) 15 inçlik bir dizüstü bilgisayar ve bir iPad artı diğer birden fazla cep, metal ayak ve bir bavul koluna kayan harici bir manşon için yastıklı bölmeler yaptı. Vegan deridir ve geri dönüştürülmüş plastik şişelerden yapılmış bir astar vardır. Çanta Gunasthebrand.com’da 275 $
Angela YG

Angela Roi çantaları bir süredir, bunun gibi şık kılıflar için bir ton harika renk seçeneği ile var. Resimdeki tote Angelaroi.com ve Shopethica.com’da 280 $ ‘dır.

Okuyucular, Anlat: Vegan ayakkabıları ve aksesuarları için en sevdiğiniz markalar nelerdir? Yukarıdakilerden herhangi birini denediniz mi?
Stok fotoğrafı STEMEN.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>