Kriket kıyafetlerinizi en iyi üreticilerden toptan satın alırken kadın departmanını göz ardı etmeyin

Kriket kıyafetlerinizi en iyi üreticilerden toptan satın alırken kadın departmanını göz ardı etmeyin

Kriket kıyafetlerinizi en iyi üreticilerden alırken kadın departmanını göz ardı etmeyin
31/10/2015, Alanic Global tarafından gönderildi
Kriket her yaştan erkek arasında her zaman favori ve çılgınlık olmuştur. Ancak bugün, bu spordaki kadın turnuvalarının ve kadın sporcuların yükselişi birçok kadının ilgisini zirveye taşımayı başardı. Bazıları profesyonel olmayı hedeflerken, diğerleri geçiş zamanlarında oynuyor. Her şeyden önce, bu sporu izleyen kadın sayısı önemli ölçüde arttı. Ve bu, kriket giyim üreticilerinin bu muhteşem bayanlar için ekipmanları uyarlarken özel dikkat çekmesine neden oldu.

Daha fazla konfor erkekleri, eşik konforu seviyelerine ihtiyaç duyarlar, böylece mümkün olduğunca rahat oynayabilirler. Ancak kadınların talebi ve ihtiyacı tamamen farklı bir seviyededir. Ve bu yüzden giysilerinin üretim süreci- tasarım, kesme, dikiş veya süblimasyonda olmak, kriket giyim üreticilerinden özel bir ilgiye ihtiyaç duymaya ihtiyaç duyuyor.Bir Makineler- Herhangi bir aşınmanın konfor seviyesi, makinelerin ne kadar iyi olduğu ile doğrudan ilişkilidir. işliyor. Bu nedenle, kadın kriket kıyafetlerinde yeni ve verimli teknolojik makineler ve araçlar kullanılmalıdır. Bu, kumaşları daha da gerilebilir ve kolayca yıkanabilir hale getirir. Ayrıca, Dri-FIT teknolojisi bu kıyafetleri terle mücadelede çok mümkün kılıyor. Terlerin liflerin içinden dış yüzeye geçmesine izin verir ve sonra hızlı bir şekilde buharlaşır.

Sublimasyonlar- Tüm süblimasyon süreci biraz tartışmalıdır ve birçok insan tarafından spor giyimlerinde önerilmemektedir; Giysilerin liflerini bloke eder ve kötülük özelliklerini olumsuz etkiler. Bu bazı durumlarda geçerli olabilir, ancak stokunuzu üst ve güvenilir kriket giyim tedarikçilerinden satın alırken, emin olabilirsiniz; Toptanlarında durum böyle değil.

Daha önce de belirtildiği gibi, kriket giyim üreticileri verimli teknolojik araçlar ve makineler kullanıyor. Bu sadece kıyafetlerine fitil özellikler eklemekle kalmaz, aynı zamanda süblimasyon süreci sırasında ve sonrasında bile onları çok verimli tutar. İzler, ekstra tabaka ipucu olmadan küçük liflere emilir. Bu aynı zamanda bu kriket giymeyi çok dayanıklı hale getirir; Ve birden fazla yıkamadan sonra bile yeni olanlara benzeyeceklerdi.

Stil kadınları erkeklerin yaptığı stile öncelik verir. Kriket giyim tedarikçileri çok şık ve modaya uygun birçok farklı çeşit sunar. Farklı renk kombinasyonlarından çeşitli tasarımlara ve desenlere kadar- kadınlar birçok kalite seçenek alır.

Ayrıca, sadece düz bir polo forması ve pantolon bayanlar için yeterli değildir. Böylece kriket giyim üreticileri birçok farklı giyim türü sunar; Şort, tam kol veya kolsuz formalar, şapkalar veya kapaklar, hoodies ve daha fazlası gibi. Bu farklı türler, uygulama oturumlarının, kış ve yaz mevsimlerinin farklı ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Bu yüzden erkeklerin en iyi kriket giyim tedarikçilerinden giyimini stoklarken, kadın kıyafetlerini göz ardı etmeyin. Kriketin popülaritesi bayanlar arasında daha hızlı artıyor ve üreticiler ve tedarikçiler giyim taleplerini karşılamak için birçok farklı kalite çeşidi sunuyor.

Etiketler:
Kriket giyim üreticileri
Kriket giyim tedarikçileri

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>