ASAP’a yatırım yapmak için gereken olması gereken bisiklet giysileri nelerdir?

ASAP’a yatırım yapmak için gereken olması gereken bisiklet giysileri nelerdir?

ASAP’a yatırım yapmak için gereken olması gereken bisiklet giysiler nelerdir?
30/10/2020, Alanic Global tarafından yayınlandı
Süren kişi, yolculuğun kendisi kadar önemlidir. Ayrıntılı biniciyi, bisiklet kıyafetinizi hayal etmekten ziyade kendinizi şımartmak için hangi daha akıllı bir yöntem?

Gerçek şu ki-bisikletçiler için geliştirilen toptan bisiklet kıyafetleri sadece bir satış hilesi değil. Her ne kadar gerekli olmasa da, uygun sürüş giysilerinin yanı sıra ayakkabı da döngüyü daha güvenli ve çok daha keyifli hale getirir. Aynı şekilde, sürüş yaparken kaynaklarınızı boşa harcamamanızı sağlayarak etkinliğinizi artıracaktır.

Böylece, bisiklet yolculuğunuzu bir zevk haline getirmek ve daha önce hiç düşünmediğiniz uzunlukları gezmenize yardımcı olmak için bir liste hazırladık.
Bisiklet Giysileri
1. bisiklet forması
Neden temel bir pamuklu tişört bu hile yapamıyor, sorabilirsiniz? Ayrıca, terle batırılmış ve tekrar kuruması için yaşları alacak.

Öte yandan, bir bisiklet forması, bir tee’ye çok benziyor, ancak deriden ıslaklık çıkarmak için tasarlanmış malzemelerle nemlendirici teknik pamuktan (veya merinos yünü kombinasyonu) yapılır.

Bisiklet formaları özellikle yararlıdır:

Arka cepler birçok önemli eşyalarınız içindir.

Yüksek boyun çizgileri sizi haksız güneş ışığına maruz kalmadan korumak için vardır.

Ön fermuar, sıcaklığa bağlı olarak formayı istediğiniz kadar yüksek veya düşük açmanıza veya kapatmanıza yardımcı olur.

En genel olarak, bisiklet formaları kısa veya uzun kollu (soğuk hava döngüsü için) işlev görür. Bununla birlikte, özellikle sıcak hava için, herhangi bir kol olmadan bir tişört alabilirsiniz. Ultra ışıktan yoğun, rüzgar geçirmez ve su geçirmez kadar farklı Jersey kumaş stillerini unutmayın. Başlamak için dünya çapında bir forma türü arıyorsanız, orta ağırlıklı kısa kollu bir forma arayın.

Alanic Worldwide · ASAP’a yatırım yapmak için gereken olması gereken bisiklet giysiler nelerdir?
Temel katman
Şimdi, nemi zaten itiyorsa, neden bisiklet formanızın altında bir şeye ihtiyacınız var?

Mesele şu ki, katmanlama gerektiği kadar. Formanız, üç katmanlı bir sistemin sadece bir parçasıdır ve aynı şekilde bir ceketin yanı sıra ciltli bir taban katmanına sahip olacaksınız.

Temel katmanın yaptığı şey:

Teri cildinizden formaya (yaz aylarında harika) ve daha soğukken yalıtıma iter.

İşletme sahipleri ve satıcılar Bisiklet kıyafetlerini mağazalarınıza entegre etmek istiyorsanız, sektördeki iyi bilinen bisiklet giysiler üreticilerinden birinin destek ekibiyle iletişime geçin ve bir teklif talep edin.

Etiketler:
bisiklet kıyafetleri toptan
Bisiklet Giysileri Üreticileri
Bisiklet Giysileri Toptan
bisiklet kıyafetleri toptan

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Site URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Site URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>