Hendek Sentetik Mikro Boncuklar: Cilt pul pul pul dökülmede mikro boncuklar için sağlıklı alternatif seçmek

Hendek Sentetik Mikro Boncuklar: Cilt pul pul pul dökülmede mikro boncuklar için sağlıklı alternatif seçmek

Oh, yüz ve vücut fırçalarında bulunan küçük plastik boncukları gören dünyanın tepesinde hissediyorsunuz? Evet, mikro boncuklar olarak adlandırıldıkları gibi, cildinizi maksimum ovma ve peeling yapacak gibi hissettirir.
[Ayrıca okuyun: Hindistan’da ilk 7 yüz ovma]

Ancak bu pul pul dökülme kısmını yeniden düşünmeniz gerekiyor. Kya Hai Ke Bu masum yüz-yumuşatıcı boncuklar çevre üzerinde bu kadar parlak bir etki bırakmıyor. Sudaki toksinleri emdikleri için, onları yutan balık topluluğu için ciddi bir tehdittir. Eeks!
Mikro bead içermeyen ürünlerde yumuşak olan, ancak cilde zararlı olabilecek polietilen boncuklar olmadan mikro boncuklar için birkaç alternatif olduğu için korkmayın.
Microbead ücretsiz ürünler
Sizi çevreye herhangi bir tepki vermeden cildinizi gururlandıracak bir mikro beadsiz kozmetik sepetinden alıyorum. Pirinç, kayısı tohumları, ceviz kabukları, toz ceviz kabukları, bambu gibi biyolojik olarak parçalanabilir yüzde 100 etkili alternatifler, diğerleri de cildinizi doğal olarak pul pul döker.

Bioré akne temizleme ovma
Kozmetikteki plastik mikro boncuklardan farklı olarak, bu klasik yüz temizleyici gücünü, balıklara kötü olmadan cildinizi mutlu bırakarak ayrışan mikrokristalin balmumu boncuklarına borçludur. Yani bu mikro bead serbest ovma, hem hayvanlar hem de insanlar için bir kazan-kazan.
Kaynak: Boyalı-Ladies.comBurt’un Arılar Şeftali ve Söğüt Kabuğu Derin Gözenek Ovma
Burt’un arılarının gözenek temizleyici ovma, kir ve fazla yağı kaldıran söğüt kabuğuna sahiptir. Şeftali taşı yüzünüzü hafifçe cilalar.

Kaynak: wordpress.comelemis nazik gül eksfoliator
Bu şeffaf jel formülünde, cildinize herhangi bir kaşıntı veya cızırtılı bir his vermeden iyi bir tutkunu veren küçük jojob esterler göreceksiniz. Üstünde, bu tür doğal eksfoliatörler sakin bir etki bırakan hassas çiçek kokusuna sahiptir.
Kaynak: Blogspot.comelizabeth Arden Seramid Hattı Düzeltme Eksfoliyatörü
Seramidlerin gece boyunca sadece 2 haftalık temizlikten sonra cildinizi daha pürüzsüz hale getirdiği bu mikro beadsiz kozmetiklerde kalın kremsi formül ve altın tüp lüksünün tadını çıkarın.

Kaynak: Fluidretail.netkiehl’in Ananas Papaya Yüz Ovma
Ananas ve Papaya’nın gerçek meyve özleri ve ince öğütülmüş kayısı tohumu tozu ile yapılan yüzünüz, mikro boncuklar için bu alternatifle zevkle parlayacaktır.
[Ayrıca oku: Kozmetiklerin Raf Ömrü]

Renée Rouleau nane parlatma boncukları
Bu mikro bead içermeyen ürünlerdeki Jojoba esterleri balık halkı için güvenli olduğu için endişelenmeyin. Nane yağı çırpılmış formülü yüzünüze göz alıcı bir his verir.
Kaynak: Blog.Reneroulau
Bu umut verici yüz ovma, plastikten değil, gerçekten yiyebileceğiniz doğal bir mineral olan diyatomlu topraktan yapılmış mikro boncuklara sahiptir. Ayrıca cildinizi nemlendirmek için aloe vera vardır.
Kaynak: Yelp.comskinMedica AHA/BHA Eksfoliye edici Temizleyici
Jojoba’yı böyle süper bir şekilde içeren bu mikro bead içermeyen ürünler, doğal eksfoliatörlerden daha fazla nemlendirici gibi hissettiren pürüzsüz bir jeldir.
Bu temizleyici güneş hasarlı cildi onarır ve yeni cilt elastikiyetini teşvik eder.
Kaynak: drharkaway.coms.w. Temel bilgiler eksfolant
Ürün etiketi “Üzgünüm, içinde plastik mikro-boncuk teknolojisi yok, OOPS” yazdığında, bu doğal eksfoliatörlerin mikro boncuklardan arınmış gücünü iyi düşünebilirsiniz.
Sadece üç bileşen bu mikro boncuk eksfoliyant-organik yulaf, badem unu ve deniz tuzu yapar.
[Ayrıca oku: Eko-trendy vegan kozmetikler]
Kaynak: Blogspot.com Bunu okuduktan sonra, hala kozmetikte plastik mikro boncukları seçecek misiniz veya mikro boncuklar için alternatif mi olacaksınız? Mikro boncukları yasaklayan zor bir görev olabilir, ancak hiçbir şey cildinizden daha değerli değildir. Bunu düşünmek. Kozmetik öğelerde mikro boncukları yasaklama konusundaki görüşlerinizi almak istiyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>