Eski ama her zaman trendde: Tek renkli görünüm

Eski ama her zaman trendde: Tek renkli görünüm

Bu görünümü çalıştırmak için tam olarak aynı gölgede parçalara sahip olmanız gerekmez. İster cesur bir kırmızı ister bastırılmış sarı olsun, tek renkli bir kıyafet giyinmenin tahminini ortadan kaldırır.

weheartit.com
Moda terimleriyle, tek renkli pansuman, genel bir ton görünüm için farklı dokulara ve/veya bu rengin benzer tonlarına sahip bir renkten ayrıldığını gösterir. Monokrom baştan ayağa bir renk giymek şimdi bir an idealdir ve ciddi şekilde aerodinamik topluluklar yapar.

thezoereport.com
Ve biraz daha maceracı hissediyorsanız, ayakkabılarınıza veya aksesuarlarınıza zıt bir renk popu eklemeyi deneyin. Trend monokromatik stil, neyi sevdiğinizi ve neye güveneceğinizi bulmak için biraz test gerektirir.

Geleneksel pansuman stilleri kişisel stil tercihlerini ve trendleri karşılamak için değişti, ancak renkler özellikle baştan aşağı renkler hala bir ruh hali duygusu yayacağından emin.

stealthelook.com.br
stylecaster.com
Ayrıca baştan ayağa bir renkten bir gölge giymeyi de seçebilirsiniz, bu da kendi içinde bir ifade. Farklı dokularda ve imalatlarla karıştırmak, kıyafetinize ilgi ve özellikler katabilir. Ve biraz daha maceracı hissediyorsanız, ayakkabılarınıza veya aksesuarlarınıza zıt bir renk popu eklemeyi deneyin.

Ayrıca bakınız

Mağaza ve Stil, Bahar Moda, Düğün
Bu düğün sezonu! İşte her türlü elbise için en rahat shapewear trendleri

En sevdiğimiz tek renkli görünüm kıyafetlerimizden bazılarını en kısa zamanda kopyalamaya değer bir şekilde görmek için kaydırmaya devam edin.

Purewow.com
Eski ama her zaman trend- monokrom görünümleri geri döndü!
nowfashion.com
Tek renkli görünüyor
lateafternoonblog.com
harpersbazaar.com
gabimay.com.br
bodactivation.com
Etsy.com
Dailymail.co.uk
Amazon.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>