Zendaya Coleman: Tarzını Alın

Zendaya Coleman: Tarzını Alın

Paylaş

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Bu yayın bağlı bağlantılar içerebilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Eski Disney Star Zendaya Coleman, katil tarzı hissi sayesinde dünya çapında moda haftalarında ön sıralarda rutin olmuştur. Genç aktris hala sadece 19 yaşında olabilir, ancak taze yüzlü yıldızın ciddi bir şekilde kıskanılacak bir gardıropa sahip olabilir. Onun kayda değer, keskin tailored takımlardan, flört kutlama elbiselerinin yanı sıra kırmızı halı bakıcısına kadar. Zendaya Coleman tarzını kendi gardırobunuza çalışmak için bazı bütçe planı seçenekleri ile birlikte, en iyi kıyafetleri bir araya getirdik.

Zendaya Coleman tarzı için 4 bütçe planı seçenekleri

Etek ve Rollneck ifade

Dantel mini etek, $ 15.30, yanlış yönlendirilmiş

Bir deyim mini etek çekmek için zor olabilir, ancak Zendaya, ideal çizgiyi rahatça yanı sıra rahatça karşılaşmayı başarır. Ovuluğu önlemek için düz, yumuşak bir örgü ile bir glitzy mini takımı. Süper şık bir akşam göründüğünüz gibi yüksek topuklu ekleyin. Zendaya, göz alıcı mini eteğinin, kulaklarının arkasında sıkışmış yaygın bir şık saç modeli seçerek merkez sahne almasını sağlar.

Kolsuz siper ve eşleşen pantolon

25 $, ASOS

Kolsuz siper ceketleri şimdi ciddi bir trend var. Zendaya, yakın bir etkinlik için eşleşen pantolonların yanı sıra koordineli bir yukarı olan ipeksi bir tarza salladı. Yumuşak terzilik hem bilge hem de rahat, partiler için de akşam yemekleri için harika bir seçimdir. Sadece bakımı toplamaya bir çift peep-toe ayak bileği bot ekleyin. Çok fazla renk sizin için biraz korkutucu ise, trend denemek için basit bir yöntem olarak nötr bir gölge seçin.

Siyah maxi ve gladyatör topuklu

Gece yarısı saat maxi elbise, $ 82, Nasty Gal

Lacey diz yüksek çizmeler, 57 $, Halka açık arzu

Zendaya, başa çıkacak bir kara kıyafetin donuk olma gerekliliği olmadığını kanıtlar. Şarkıcı yanı sıra aktris, uyluk-yüksek, strappy sandaletleriyle giyerek yarık ile siyah bir maksi cüppe topladı. Strappy Sandalet, zarif bir elbiseye büyük bir zihniyet dozu ekler. Saçın yanı sıra makyaj kolaylığı ve aksesuarları en az tutun.

Mavi dantel midi elbise

Vücut Frock Kıyafeti $ 331, ASOS

19 yaşında, kırmızı halıya seksi görünmekten korkmazken, aynı şekilde kadınsı elbiselerin bir hayranı. Bu mavi dantel MIDI numarası, düğünlerin yanı sıra özel günler için zarif bir seçimdir. Kara kemer, küçük belini vurgularken, fırfır kolları büyüleyici ve göz alıcı stil elemanı sunar.

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Planı Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi doğrulamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>