Tie-boya geri döndü: aşağıda sadece nasıl kullanılır

Tie-boya geri döndü: aşağıda sadece nasıl kullanılır

paylaşın

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Bu, altmışlı mı? Yetmişli yıllar? Seksenler? Hepsi o kadar groovy ve ayrıca RAD ve beklenmeyen, ancak kravat boyası – çoğunlukla on yıllarca ünlü deseninin daha önce – Bahar 2019 için büyük bir şekilde geri döndü. Kravat boyası desenini kabul etmeye hazır mısınız? Tam burada tarzda çıkarmak için bazı yollardır.

Kontrol etmek için hiç zaman yok mu? Kravat boyası fad videomuzu görüntüleyin.

Kravat boya fad 5 yol

Giydirmek

Rahatsızlığınızın biraz dışında olduğunu düşünüyorsanız ya da gerçekten hissettiğiniz bir şeyse, 1986 dolaylarında Yearbook resimlerinize gerçekten çok kolaydır. 21. yüzyılda kesinlikle giyilebilir bir şey bulana kadar.

Halen Forever 21’den satın alma

Görünümün temel çekiciliğini gerçekten de antika hissetmeden kanallayan bir kıyafeti seçerek modern bir almaya çalışın. Bu hayat için 21 Tie-Boya Maxi Wrap Kıyafeti, lüks bir örnektir. Gurur verici ve her şeyden daha fazla bohem hissettiriyor. Keyifli bir sıcak hava durumu için strappy ayakkabı ile tamamlandı.

Gömleğin üzerinde kayma

Gelişmiş bir şekil, kravat boyasını farklı bir ambiyans sağlar. Evet, bağ boyası tipik olarak Hippi kültürü ve dış şarkılar olaylarının vizyonlarını çağırır. Yine de, daha aydınlatılan bir parçaya desen yerleştirildiğinde hepsi azalır.

Şu anda Nordstrom Rafı’ndan alın

Bu Chenault Tie-Boya Blowe, işyerinde bile görünümü ya da bir çift pürüzsüz siyah pantolon veya sıska pantolonuyla, tarih gecesinde yönetebileceğiniz bir yolu göstermektedir.

Sahil şeridini vurmak

Kravat boyası neredeyse% 100 uygun? Suyun tarafında uzanırken veya tahtaya yürüdüğünüzde, açıkça.

Venus’tan şimdi satın alma

Bu Venus Tie-Boya Whitewash, yaklaşmakta olan ve ayrıca çok ihtiyaç duyulan kaçış sırasında mayo veya mayolarınızın üzerinde rahat bir şeyler atmak istediğinizde basit ve kolay bir seçimdir.

Keyifli ayakkabılar için adım

Bağlama boya üzerine koymak, çizgiler, puantiyeli, çekler veya her türlü diğer göz alıcı baskının kullanılmasına benzerdir– Küçük dozlarda kullanarak parmağınızı suya kesinlikle batırabilirsiniz.

Şu anda Amazon.com’dan alın

Biri yapmak için bir araç, bu jellypop tie-boya spor ayakkabısı gibi, aktif bir renk gökkuşağını taşıyan ayakkabılara ulaşmaktır. Bir kot eteğinden kesme şortlarından her şeyden eşsiz ve şirinler.

Fad etek

Tabii ki, orada sunulan ton-boya tişörtleri var. Bununla birlikte, tabloları eteğe binerek ve bunun yerine sağlam bir tişört veya tankla birleştirerek çevirebilirsiniz.

ŞİMDİ İLETİŞİM

Bu Lilla P Smocked Midsection Tie-Boya Mini Etek, sıcak hava görünümlerinize eğlenceli, canlı bir hissi içerir. Havalandırılır ve havalandırılır – sadece geri tekme olarak bir şey koyarken ve aynı zamanda bir kravat boyası olarak geri koyulurken istediğiniz şekli.

Kravat boyası trend videosunun tadını çıkarın

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Kaydınızı doğrulamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü inceleyin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>