21 Moda Şovlarından Keşfedeyebilirsiniz Styling Püf Noktaları – Bölüm 2

21 Moda Şovlarından Keşfedeyebilirsiniz Styling Püf Noktaları – Bölüm 2

KAD’DAN KURUMSUN SİZİN KAYNAK HİLLİĞİ – Bölüm 2

Gönderen Aloïs Guinut, 20 Mart Cuma, 2020 · 9 yorum

Bonjour karantinaya göre okuyucular!

İki gün sonra, Covid-19 hakkında kontrol etmek için iki gün sonra, ancak aynı şekilde İspanyol gribi ve beni gerçekten yatıştırır) Burada salgın olmayan ilgili içerikler sağlamak için.

Eve sıkışıp otururken doğrudan başvurabileceğiniz moda ipuçlarına odaklanacağım.

Bugün (zaten son derece yoğun) moda haftalarımın ikinci kısmı.

Bu sefer renk kombinasyonları hakkında çoğaltabilirsiniz.

Şovda olduğu gibi aynı parçalara sahip değilseniz (muhtemel olmayan), bir renk kombinasyonunun her şeyden yapıldığını unutmayın. Kırmızı ve birlikte Lila’nın yanı sıra:

Lila kazak ile kırmızı ayakkabılar (+ nötr renk)

Lila gözlerinin yanı sıra kırmızı dudaklar

kırmızı üst ve lila etek

Lila bluzunun yanı sıra kırmızı çiviler

vesaire…

Ve ilhamını evinize bile uygulayabilirsiniz! Tam olarak leylak duvarının yanı sıra kırmızı koltukla da canlı bir boudoir ortamı? Ya da leylakların yanı sıra yerel olarak yetiştirilen güllerle bir buket mi?

İşte son gösterilerde gördüğüm en iyi renk kombinasyonları.

I / Lila

Kırmızı ve LilAc

Bundan bahsettim mi?

Givenchy

Lila ve karamel

Bunu da ev dekoru olarak görebilirim <3 Céline Lila gibi asit sarı Miu Miu Lila'nın yanı sıra sırlı kestane Stella mac cartney Lila'nın yanı sıra konyak Rochas II / Karameller Lavanta kadar karanlık karamel Gauchère Sarhoş ve kırmızı Balmain Beyazın yanı sıra Jil sander Çelik Mavi ve Bronz Çok fazla muhteşem olmayabilir. 2020 Kleopatra'nın böyle görüneceğinden eminim. Miu Miu Altın kadar kahverengi Salvatore Ferragamo Mavinin yanı sıra karamel Stella mac cartney III / Gri ve Gümüş Gri ve tawny Mea Culpa'ımı neden Brown'in yanı sıra gri, son bültenimde doğru gölgeleri seçtiğinizde gerçekten birlikte çalışabileceğini söyledim. Mart Bültenini almak istiyorsanız, lütfen abone olun <3 Givenchy Kremsi sarı kadar gri Msgm Bebek pembesi kadar gri güvercin Saint Laurent Siyahın yanı sıra Edgy ... Geçtiğimiz yıllarda aşırı abartılmış altındasınız. Gauchère Mavi kot pantolon ve gümüş Ve beyaz ... tam olarak ne kadar seksen! Lutz Huelle Mussy çevre dostu ve gümüş Kim bu kombinasyonun bu muhteşem olacağına inanırdı? Miu Miu İv / yumuşak tonlar Soluk sarı kadar soluk turuncu Nefis sorbets Miu Miu Kahverengi ve tozlu pembe Ve parlamadaki mat ... Kadınsı üzerindeki erkeksi: mükemmel kıyafet Miu Miu Biker Siyah Bahar Renkleri Sert kombinasyonların yanı sıra yumuşaklığı seviyorum Jil sander V / beiges Donanma Mavisi yanı sıra bej Gauchère Deve kadar siyah Chicest kombinasyonu Céline Vi / yeşillikler Mussy çevre dostu ve beyaz kapalı Hemen hemen tüm renkler beyaz ile çalışır, ancak bu kombinasyon özellikle güzeldir Brandon Maxwell (renk kombinasyonlarının yanı sıra basit stilini sevdi) Zeytin çevre dostu ve net beyaz Brandon Maxwell Vii / canlı renkler Patlıcan ve pembe şok edici Lutz huell Kabak gibi ultraviyole Saint Laurent Peki sen? Bunlar arasında hangi kombinasyonları tercih ediyorsunuz? Instagram'da bana katılın! Her gün kıyafetlerinizi farklı bir şekilde giymek için bir karantina ilham kaynağı. Bıçak! Kategori: Blog · Etiketler:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>