Bir Ürünü Asos.com’a nasıl döndürür

Bir Ürünü Asos.com’a nasıl döndürür

Paylaş

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

“TBF bu materyali sadece bilgi amaçlı sağlar. Bu politikalar değişebilir. Lütfen mevcut iade politikaları için doğrudan mağaza ile iletişime geçin. ”

Bu yayın bağlı bağlantılar içerebilir. Gizlilik Politikamızı görün.

ASOS: Çevrimiçi İade Politikası Herhangi bir ürünü, bu ürünün iadesi için 28 gün içinde 28 gün içinde veya farklı bir boyut veya renk için değiş tokuş yapabilirsiniz. Lütfen hijyen ilgi alanlarında, ürün adının yanındaki bir “+” ile işaretlenmiş eşyaların, orijinal ambalajlarında kalmadıkları veya hatalı olmadıkları sürece iade edilemeyeceğini unutmayın. Tüm durumlarda, geri dönen maddeler, herhangi bir ambalaj türünü içeren orijinal durumlarında olmalıdır. Örneğin, ayakkabılar orijinal ayakkabı kutusuyla birlikte iade edilecektir. Tüm mallar karşılığında kontrol edilecektir. Mallar, depolarına ulaşana kadar yükümlülüğünüzdür, bu nedenle öğelerin veya kutulara her türlü hasarı önlemek için paketinizi geri getirir.

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Planı Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi doğrulamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>