Karanlık Çiçek Elbise

Karanlık Çiçek Elbise

Paylaş: Trendspotting Güz

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Bu yazı bağlı kuruluş bağlantılarından oluşabilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Yaz üzerinde olabilir, ancak geçen bahar patladı çiçek eğilim hala canlı ve hareketli olduğunu. beyaz ve pembe çiçek resimlerini koyu arka plan üstüne – Bunlar büyük, kalın baskılar Her tarafa kasaba koyu moduna geçiş işlemine tabi tutulacak flaunted. Bu koyu, çok daha fazla çiçek desenlerini eğlence ve sonbaharda standı olgun ve onlar favori soğuk hava aksesuarları ile katmanlara ayrılabilir romantik elbiseler üzerinde kırpma ediyoruz.

Biz trendi alışveriş ve dört yönlü, ekonomik tüyo bulundu. Eğer hala sonbahar gardırop inşa ediyorsanız, bu karanlık çiçeklerin biri kesinlikle kesim yapmak gerekir!

Açık Omuz

Çiçek Baskı Açık taşıma Elbise, 34 $, KnittedBelle

Seksi ve büyüleyici hakkını elde etmek için sert açılan, ancak bu parça tam da bunu yapar. Asimetrik şekil ve açık omuzlar övmek ve sana tayt veya reçetesiz diz çizme üzerinden bu elbise giymek seçeneği sunacaktır. Ayrıca cami ve alt kısımda yer katman veya çok daha fazla ısınmak için bir eşarp ekleyebilir.

Kaydırma-T

Dantel Detay Kadın Çiçek Baskılı vardiya elbise, $ 29.99, Hedef

süslü tişört olarak bu elbise düşünün. Rahat uyacaktır, ancak gerektiğinde yine giyinmek olabilir – dantel kollu bir sürü daha resmi ayrıntı sayesinde. Hava Bunun için izin veriyorsa uzun çizme, patik ve hatta bantlı iyileşene ile eşleştirmek.

boğan Stili

Fener Kol Çiçek Baskı vardiya Elbise, 28 $, Shein

Bu 70’lerin-ilham elbise henüz hala bazı bacak göstermek, mütevazi olmak isteyen kız için en iyisidir. uzun kollu ve açık yaka güzel birbirlerine iltifat. boyun, gerdanlık tarzı etrafında yüzen yaka, modern tarzda bir dokunuş katar.

Sıcak olduğu ve jeggings üzerinde tunik ‘s soğuk olarak ne zaman bir elbise olarak bu giysiyi giyin. Bu birinde iki adet almak anlamına uzun gömlek için geçmek kısa yeter!

Katmanlar Aşk

a.n.a Çiçek vardiya elbise, $ 19, JC Penney

Biz üstünden sırf katmanına sahip bir astarlı elbise seviyorum. Bu rakamın-iltifat ve her zaman daha çizgisiz bir parça daha araya çok benziyor. bu elbise hakkında nota Özellikler: göz alıcı V yaka (* hey – burada * Gözlerin kadar) Girly imparatorluk bel ve küçük fırfır kol ile birleştirdi. Aksi oldukça sağlıklı olan bir elbise ile – Bu biraz dekolte göstermek için bir yoldur.

Sıcak günlerde, takozlar veya askılı topuklu bu elbiseyi birleştirir. soğutucu gün veya gece için, omuzlarına bir şal sarın ve altında siyah naylon çorap giyerler.

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi onaylamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>