Nasıl Yapılır: Sizin İçin Yüksek Bel Mayo Stilini Bulma

Nasıl Yapılır: Sizin İçin Yüksek Bel Mayo Stilini Bulma

Paylaş

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Bu gönderi, bağlı kuruluş bağlantılarını içerebilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Retro-ilhamlı diplerin yüksek belleri ve mütevazı kesilmesi, bu günlerde internet üzerindendir – ancak evrensel olarak gurur verici niteliklerini doğru iddia eden başlıklar doğru mu? Siteden sonra siteden sonra yüksek bel silsileni, mayo Jean’ın bootcut Jean’ı seviyor, şekilleri büyük ve küçük, çömelme ve uzun boylu bir yüksek bel dibini sallayabilir.

Bu stil danışmanlar yanlış değil, ancak tüm yüksek bel alt kısmı eşit değildir. Hala hangi stilleri, bezemelerinin ve gölgelerin size ve belirgin şeklinizi neler bulduğunu bilmek için öder. Aşağıda sizin için yıktığımız beş seçeneğe bakın ve sonra alışveriş yapmaya hazırsınız.

Yüksek Kesim ve Yüksek Vurlu

Yüksek Bel Kabartmalı Sheer Yan Panel Yüzmek Alt, 32 $, Etsy

Ne zaman giyilir: Yüksek uyluk kesimleri bacaklarınızı uzar ve daha uzun boylu görünmenizi sağlar. Yüksek bel gövdeyi keserse ve zaten daha kısa taraftasın.

Çizgili ince

Roma Amerikan Pinup Yüksek Bel Mayo Alt, $ 24.95, Babygirl Boutique

Ne zaman giyilir: Dikey şeritler herhangi bir siluette aynı şekilde çalışır. Başka bir deyişle, eğer sağlam bir tarzda denerseniz, ancak yine de çok daha zayıf bir şey istiyorsanız, çizgileri arayın!

Eğriler için bezemeler

Becca Yıldızlı Mavi, 57,60 $, Vaute’de

Ne zaman giyilir: eğri departmanında ince ve eksikseniz, birkaç fırfır, ruffles veya danteleyle hacim yanılsamasını ekleyebilirsiniz.

Karanlıkta dramatik

Yüksek bel bikini altını delikli, 23 $, ASOS ile karıştırın ve eşleştirin

Ne zaman giyince: Koyu renk her zaman zayıflama ve gurur verici bir sır olmuştur ve yüksek bel stilleri farklı değildir. Klasik siyah ya da derin bir donanma için temiz, minimum kumaşlara gidin.

Etki için kesikler

Arsız Yüksek Bel Bikini Yüzme Alt, $ 41.41, Etsy

Ne zaman giyeceksiniz: Belinizin daha küçük görünmesini ister misiniz? Veya kalçalarınızı ve eğrilerinizi göstermek için? Kesikler en iyi arkadaşınızdır – gözü en iyi yerlere yönlendirebilirler.

İlk defa

Teeny-minik diplere (yanaklar veya yeni Brezilyalılar gibi) alışkınsanız, eğer yapılırsanız, bu çok daha fazla değerli stiller alışabilir. Aynı şekilde, yüksek uyluk birinin, ilk koyduğunuzda garip göründüğü gibi, retro etkilenen bikinili alt, belirli bir zihniyet alır.

Bizim tavsiyemiz? İlkinizi çevrimiçi olarak satın almayın. Bunun yerine, takviminizi engelleyin ve yüksek belli mayolarda denemek için alışveriş merkezine gidin. Tuşları çok daha kapsamlı görmeye alıştığınızda, vücudunuza ve kişiliğinize uygun bir stil bulmak için odağınızı değiştirebilirsiniz.

Yorumlarda ses çıkarın ve bu trendy yüzme tarzının en sevdiğiniz varyasyonlarını bize bildirin!

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi onaylamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Previous Article
Next Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>