50’sinizde

50’sinizde

paylaşımını kendinizi daha ince giydirin

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Bu yazı bağlı bağlantılar içerebilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Orta yaşlı yayıldı, güvenini öldürüyor mu? İyi haberler! 50’lerinizde Slimmer’i birkaç anlayışlı stil numarası ile nasıl giydireceğinizi öğrenebilirsiniz. Belinizi gece boyunca azaltamayacak olsanız da, doğru kıyafetler sizi daha zayıf görünebilir ve daha uzun boyludur.

Optik illüzyon elbiselerini kucaklamak

Kate Winslet ve Helen Mirren gibi ünlülerin, kırmızı halı günleri için renk blok paneli elbiselerine sürekli olarak ulaşması bir nedeni var. Bu elbiseler sonsuza dek eğilimli bir seçenektir.

Yandan koyu panelli şık bir kaydırma elbisesi ve daha hafif, daha parlak bir rengi önden aşağı bakacak şekilde, daha ince bir figürün yanılsamasını oluşturur. Karanlık panelin yarattığı kontürler, belinizden bir anda inç alır. Kollarını sarma altında tutmayı tercih eden bayanlar için, kollu optik illüzyon elbiseleri arayın.

Optik illüzyon elbise, $ 39.99, Jollychic.com

Floaty’nin üzerinde takıldığını düşünün

Vücudunuzu yüzen kumaşlarda gizlemek için cazip olsa da, aslında karşı üretkendir. Aşırı kumaşlar, sizi gerçekten olduğundan daha büyük görünmenizi sağlayan hacim ekler. Olgun olarak, yüzen stilleri üzerinde takılmış seçin. Özel bir blazer ve ince uygun pantolonlar her zaman sizi şekilsiz bir önlükten daha ince görünecektir.

Çizgili Savvy Alın

Baskılarınızın yerleştirilmesi, gurur verici ve affedilmeyen arasındaki fark olabilir. Yalnızca en geniş alanınıza dikkat çeken yatay şeritlerden uzak durun ve bunun yerine dikey şeritleri tercih edin. Dikey şeritler vücudu uzatarak gözü aşağı doğru çeker.

Temelleri doğru bul

En son bir sütyen için gittiğini hatırlayamıyorum? Sonra kendini ölçün, Pronto. Hasta uydurma sütyenleri sırt ağrısına neden olur ve rulo ve kıvrımlara neden olan cilde kazabilirler. Rulolar ve kıvrımlar kimseye gideceğim değildir.

İyi uyumlu bir sütyen, giysilerinizin nasıl göründüğünü ve geriye doğru gerilme desteği sunmayı nasıl dönüştürebilir. Kumaş teknolojisi son yıllarda uzun bir yol kat etti, bu nedenle karnını düzeltebilecek en son kontrol pantolonu seçimini inceleyin ve siluetinizi kolaylaştırın.

Eliza J Wrap Elbise, $ 119, Nordstrom

Danteleyi arayın

Dikkatini karnından dantelle al. Bir üstün veya elbisenin yanında detaylandırılmış detaylandırma, daha dolgun ortamdan dikkat etmenin özgür bir yoludur. Sarma elbiseleri benzer şekilde çalışır ve rahat ve akşam günleri için süper mütevazi bir seçenek haline getirir. Kıvrımlar veya bağları şal bir dolap zımba elbise çimentolama, vücudun en dar kısmına dikkat çekmek.

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi onaylamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>