At kuyruğu stilleri: Beş harika stil

At kuyruğu stilleri: Beş harika stil

Paylaş

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Ben at kuyruğu stillerinin büyük bir hayranıyım: giymesi kolaydır ve küçük hazırlık zamanı gerektirir. Ancak, aynı eski at kuyruğu giymek, iyi, sıkıcı olabilir. Yani işte bu yaz ilginç bir şey tutacak bir at kuyruğu giymek için yükseltilmiş beş yolla bir göz atın.

Bu yazı bağlı kuruluş bağlantılarından oluşabilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Favla beş at kuyruğu stillerim

1. etrafındaki sarma

Kaynak: Style.com

Bu eski favori hatırlıyor musun? Tek ihtiyacınız olan birkaç bobby pin ve bir saç elastik. İşte nasıl yarattınız:

Saçınızı, fldaways’ınızı engellemek için biraz saç spreyi veya hafif jel kullanarak orta boy bir at kuyruğuna getirin.
Sonra midilli kuyruğunuzun küçük bir kısmını alttan tutun.
Bu bölümün etrafındaki bu bölümü birçok kez sarın, giderken sabitleyin.
Bir firma tutma için sadece üç veya dört bobby pimine ihtiyacınız olacak. Bir çift parçasını sarın ve ardından uçları basılı tutmak için iki daha fazla.
Pimleri kapatmak için sarılmış bölümü yumuşatmanız gerekebilir.

2. Bir kafa bandı ekleyin

Kaynak: Style.com

Kafanızın etrafına bir şerit veya kafa bandı eklemek, bir at kuyruğunu giydirmenin en basit yoludur. Bu şekillendirme tekniği ile ilgili müthiş şey, saçlarınızı tekrar yüksek, orta veya düşük at kuyruğuna geri çekebilmenizdir ve hala güzel bir kafa bandı için yer var. Bir kurdele kullanıyorsanız, sadece gün boyunca tutulması için birkaç bobby pin ile güvendiğinizden emin olun. Eklenen ilgi için, saçınızı yan tarafa bölün.

3. Yıkın

Kaynak: Style.com

Küfürlerin göz alıcı olamayacağını kim? Bu görünüm için, at kuyruğunuzu kafanızda olabildiğince yüksek tutun, ancak sonunda sonuncuyu çekmeyin. Bu noktada, kafanızın üstündeki bir döngü gibi görünen saçınız olmalıdır. Döngünün bir parçasını alın ve pin verin ve belirli bir sırayla tekrarlayın. Bu, arkadaşlarınızla çalışmak ya da dışarıda giyebileceğiniz tuhaf dağınık bir topuz oluşturmanıza yardımcı olur.

4. Örgüler ekleyin

Kaynak: Style.com

Saçınızı herhangi bir yere kısmak, sonra bir yığın tutun ve örtün. Her şeyi geri bir at kuyruğuna çekin. Örgü eklenmesi, bir sofistike dokunuşunu ekler. Bu teknik için bir Fransız örgü veya temel bir örgü kullanabilirsiniz. Sonunda örgüyü bağlamak için elastik küçük bir saça bile ihtiyacınız yok. Sonunda at kuyruğunuzu yapmak için geri çekdiğinizde saçınızın geri kalanıyla içeri sokun.

5. Halat Örgü

Kaynak: tumblr.com

Bir ip örgüsü, çoğu örgüden farklıdır. Saçlarınızı yalnızca üç yerine iki bölüme ayırmanız gerekir. Bu görünüme ulaşmak için:

Saçınızı yüksek at kuyruğuna çekin, pürüzsüz bir görünüm elde etmek için gerektiğinde saç izi veya jel ekleyerek.
Ardından, saçlarınızı iki bölüme ayırın.
Hem yarıya kadar aşağı olana kadar her iki bölümü de saat yönünde çevirin.
Ardından, saçınızın altına ulaşana kadar iki bölümü saat yönünün tersine çevirir. Komplike geliyor, ancak tek yaptığınız, bu görünümü elde etmek için saçınızı birbirinden ters yönde bükün.

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi onaylamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Previous Article
Next Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>